Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 lutego 2018, Marta, Malgorzata, Piotr

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Przed nami 8. Bytomski Nocny Rajd Rowerowy

Przed nami 8. Bytomski Nocny Rajd Rowerowy Data publikacji: 11 sierpnia 2017Emocje związane z 74. Tour de Pologne już za nami, ale mimo to rowerzyści na brak wrażeń nie mogą narzekać. Już w najbliższy poniedziałek, 14 sierpnia zapraszamy na 8. Bytomski Nocny Rajd Rowerowy. Jego uczestnicy rozpoczną przejazd o 19.45, zaś zakończoną dopiero około godziny pierwszej w nocy!

Zbiórka chętnych rowerzystów do udziału w tej niezwykłej wycieczce odbędzie się około 19.30 na Rynku. Stamtąd uczestnicy wyruszą w trasę /około 40 km/, która będzie prowadzić przez Bytom, Piekary Śląskie, Bobrowniki, Dobieszowice, Rogoźnik do Sączowa.

Organizator imprezy – Stowarzyszenie Rowery Bytom – apeluje, aby zabrać ze sobą kamizelki odblaskowe, zaś rower powinien być sprawnie technicznie i dobrze oświetlony.

Więcej o nocnym rajdzie na stronie organizatora imprezy - Stowarzyszenia Rowerowy Bytom

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Rowerowy Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.