Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Plenerowe lodowisko otwarte

Dobra informacja dla miłośników jazdy na łyżwach. Plenerowe lodowisko na pl. Sobieskiego jest już otwarte. Godzina na tafli kosztuje tylko 3 zł.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Przed barażami o III ligę

Przed barażami o III ligę Data publikacji: 9 czerwca 2018Przegraną zakończył się ostatni mecz Polonii Bytom w rozgrywkach IV ligi. Niebiesko – Czerwoni ulegli dzisiaj, 9 czerwca u siebie Unii Racibórz 2:3. Mimo porażki Poloniści już dawno zapewnili sobie awans do baraży. Z kolei piłkarze Szombierek Bytom zremisowali na wyjeździe z Górnikiem Piaski 1:1.

Poloniści wygrali II grupę IV ligi z dużą przewagą nad drugim zespołem w tabeli – LKS Bełk. Z kolei piłkarze Szombierek byli blisko zajęcia pierwszego miejsca w swojej grupie, jednak świetna forma piłkarzy Ruchu Radzionków spowodowała, że rywal zza między wyprzedził Zielonych i to on zagra w barażu o III ligę.

Przypomnijmy, że pierwszy mecz barażowy pomiędzy Polonią Bytom a Ruchem Radzionków zostanie rozegrany 16 czerwca o 17.00 na stadionie Edwarda Szymkowiaka przy ul. Olimpijskiej. Rewanż zaplanowano 20 czerwca. Zwycięzca dwumeczu awansuje do III ligi.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Polonia Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.