Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 listopada 2017, Cecylia, Jonatan, Stefan

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Przebudowa budynku przy ul. Katowickiej 58 na mieszkania zastępcze

Data publikacji: 24 stycznia 2014Lokalizacja inwestycji
ul. Katowicka 58

Wartość inwestycji
budżet miasta 1,69 mln zł. 

Okres realizacji inwestycji
2008-2009 r.

Cel inwestycji

Czasowe zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych społeczeństwa miasta, w związku z utratą miejsca zamieszkania w wyniku zdarzeń losowych

Planowany zakres rzeczowy inwestycji

Przebudowa budynku o funkcji mieszkalnej, obejmująca wykonanie: robót dekarskich, docieplenia elewacji od podwórza, remontu schodów, instalacji wewnętrznych, prac budowlanych wewnątrz budynku, elewacji frontowej.

 Przebieg realizacji inwestycji

W ramach prac wykonano: prace elewacyjne frontu i termomodernizacyjne od strony podwórza, prace wykończeniowe w 13 lokalach oraz  zaadaptowano jeden lokal dla osoby niepełnosprawnej. Ponadto wykonano rozdzielenie instalacji deszczowej, sanitarnej i drenażowej, a także instalację elektryczną i c.o. mieszkań.Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.