Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 sierpinia 2018, Konstancja, Emilia, Julian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Przebudowa budynku przy ul. Katowickiej 58 na mieszkania zastępcze

Data publikacji: 24 stycznia 2014Lokalizacja inwestycji
ul. Katowicka 58

Wartość inwestycji
budżet miasta 1,69 mln zł. 

Okres realizacji inwestycji
2008-2009 r.

Cel inwestycji

Czasowe zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych społeczeństwa miasta, w związku z utratą miejsca zamieszkania w wyniku zdarzeń losowych

Planowany zakres rzeczowy inwestycji

Przebudowa budynku o funkcji mieszkalnej, obejmująca wykonanie: robót dekarskich, docieplenia elewacji od podwórza, remontu schodów, instalacji wewnętrznych, prac budowlanych wewnątrz budynku, elewacji frontowej.

 Przebieg realizacji inwestycji

W ramach prac wykonano: prace elewacyjne frontu i termomodernizacyjne od strony podwórza, prace wykończeniowe w 13 lokalach oraz  zaadaptowano jeden lokal dla osoby niepełnosprawnej. Ponadto wykonano rozdzielenie instalacji deszczowej, sanitarnej i drenażowej, a także instalację elektryczną i c.o. mieszkań.Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.