Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 listopada 2018, Waleria, Salomea, Grzegorz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rozbark - budowa promenady wchodzi w decydujący etap

Widać już pierwsze efekty prac, jakie realizowane są na Rozbarku. To właśnie tam w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji MZZiGK w Bytomiu realizuje inwestycję wartą około 12 mln zł. Jednym z jej elementów jest budowa promenady po dawnej kolei wąskotorowej, która ma połączyć ul. Pszczyńską z ul. Alojzjanów.

Żurawie na Łużyckiej. Trwa budowa nowej strażnicy

Symboliczne wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowej strażnicy oraz ceremonia podpisania aktu erekcyjnego przypieczętowały dziś /13 listopada/ realizację ogromnej i wyczekiwanej nie tylko przez bytomskich strażaków inwestycji przy ul. Łużyckiej.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Przebudowa budynku przy ul. Katowickiej 58 na mieszkania zastępcze

Data publikacji: 24 stycznia 2014Lokalizacja inwestycji
ul. Katowicka 58

Wartość inwestycji
budżet miasta 1,69 mln zł. 

Okres realizacji inwestycji
2008-2009 r.

Cel inwestycji

Czasowe zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych społeczeństwa miasta, w związku z utratą miejsca zamieszkania w wyniku zdarzeń losowych

Planowany zakres rzeczowy inwestycji

Przebudowa budynku o funkcji mieszkalnej, obejmująca wykonanie: robót dekarskich, docieplenia elewacji od podwórza, remontu schodów, instalacji wewnętrznych, prac budowlanych wewnątrz budynku, elewacji frontowej.

 Przebieg realizacji inwestycji

W ramach prac wykonano: prace elewacyjne frontu i termomodernizacyjne od strony podwórza, prace wykończeniowe w 13 lokalach oraz  zaadaptowano jeden lokal dla osoby niepełnosprawnej. Ponadto wykonano rozdzielenie instalacji deszczowej, sanitarnej i drenażowej, a także instalację elektryczną i c.o. mieszkań.Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.