Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Żałoba narodowa po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza

Pogrzeb prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza odbędzie się w sobotę, 19 stycznia. Zgodnie z decyzją Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej od piątku, 18 stycznia od godziny 17.00, do soboty, 19 stycznia do godziny 19.00 w kraju będzie obowiązywać żałoba narodowa.

Bytomianie uczcili pamięć Pawła Adamowicza

Minutą ciszy bytomianie uczcili dzisiaj, 15 stycznia pamięć zmarłego wczoraj Pawła Adamowicza. Wielu mieszkańców w milczeniu zapaliło znicze i modliło się za prezydenta Gdańska. Przypomnijmy, że w niedzielę, 13 stycznia doszło do brutalnego ataku na Pawła Adamowicza, w wyniku którego kilkanaście godzin później zmarł.

Rekordowy finał w Bytomiu

W minioną niedzielę, już po raz 27. Bytom i cała Polska, pokazali, że warto pomagać. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tym roku w naszym mieście obfitował w wiele atrakcji.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Przebudowa budynku dawnego internatu na cele mieszkalne

Przebudowa budynku dawnego internatu na cele mieszkalne Data publikacji: 24 stycznia 2014Przebudowa budynku dawnego internatu na cele mieszkalne

Lokalizacja inwestycji:

Bytom ul. Zielna 25A

Zakres inwestycji:

Wykonanie przebudowy budynku wraz z pracami przygotowawczymi

Bilans powierzchni budynku:

Pow. zabudowy - 790,6 m2

Pow. użytkowa mieszkań - 1824,81 m2

Kubatura - 10 743 m3

 
Udział procentowy lokali:

M1 - 12 - 29%  - powierzchnia od 25 mdo  39 m2

M2 - 16 - 39%  - powierzchnia od 42 mdo  47 m2

M3 - 12 - 29%  - powierzchnia od 52  mdo  59 m2

M4 - 1 -   3%   - powierzchnia  68  m

Wykonano kompleksową przebudowę budynku obejmującą nowy układ lokali i klatek schodowych, przebudowę piwnic. Lokale mieszkalne mają powtarzający się schemat układu funkcjonalnego. Od strony południowej posiadają balkony, mieszkania usytuowane na parterze mają bezpośrednie wyjścia do ogródków zewnętrznych. Budynek wyposażony jest  w nową instalację wod.-kan.,  c.o., elektryczną, teletechniczną. Dla każdego z mieszkań zapewniona została komórka lokatorska w piwnicy. Wykonano nowy dach z pokryciem, stolarkę okienną i drzwiową, tynki wewnętrzne, elewacje, roboty wykończeniowe obejmujące:

Posadzki - panele podłogowe w pokojach mieszkalnych, w kuchniach, łazienkach, przedpokojach i na klatkach schodowych płytki ceramiczne.

Ściany w kuchniach, łazienkach, płytki ceramiczne, pozostałe ściany i sufity na wykonanych gładziach malowane.

Mieszkania zostały wyposażone w:

Kuchnie - kuchenka elektryczna 4 palnikowa, zlewozmywak.

Łazienki - umywalka, miska ustępowa, kabina prysznicowa z brodzikiem.

Wejścia do budynku - schody stalowe i pochylnia dla niepełnosprawnych.

Przy budynku wykonany został parking, dojścia do klatek schodowych, plac gospodarczy i oświetlenie terenu, ogrodzenia.

Termin realizacji:

28.12.2011r. do 14.09.2012r. Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.