Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lipca 2018, Aneta, Bogdan, Aleksy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Prezydent u bytomskich żołnierzy

Prezydent u bytomskich żołnierzy Data publikacji: 12 sierpnia 2016Oddając hołd polskim żołnierzom, nasze myśli kierują się w stronę tych wszystkich, którzy na przestrzeni historii, za obronę Ojczyzny zapłacili cenę najwyższą – mówił do bytomskich żołnierzy Damian Bartyla, prezydent Bytomia.

Z okazji przypadającego 15 sierpnia Dnia Wojska Polskiego, prezydent uczestniczył w uroczystym apelu 34. Śląskiego Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej w Bytomiu.

Dzisiejszy dzień jest doskonałą okazją, by podziękować wszystkim oficerom, podoficerom, żołnierzom oraz cywilnym pracownikom bytomskiej jednostki, a także kombatantom, żołnierzom rezerwy, emerytom wojskowym za ich wkład w pełnienie trudnej  i odpowiedzialnej służby, która przekłada się na nieustające olbrzymie zaufanie, jakim otaczają Wojsko Polskie obywatele - mówił prezydent, życząc jednocześnie żołnierzom nieustannej dumy i satysfakcji ze służby dla Ojczyzny.

Warto dodać, że bytomska jednostka jest współorganizatorem Wojewódzkich Obchodów Dnia Wojska Polskiego, które 13 i 14 sierpnia odbędą się w Piekarach Śląskich.

Od 16 do 19 sierpnia bytomscy żołnierze zapraszają do siebie. Od 9.00 do 14.00 koszary przy ul. Oświęcimskiej 33 będą otwarte dla zwiedzających.
Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.