Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 stycznia 2018, Anastazy, Wincenty, Wiktor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Metropolia - od 1 stycznia wspólne bilety i większa elastyczność podróżowania

Wspólne bilety jednorazowe oraz darmowe przejazdy dla dzieci i młodzieży do 16 lat. To dwie najważniejsze zmiany, integrujące taryfy KZK GOP, MZK Tychy i MZKP Tarnowskie Góry, które weszły w życie 1 stycznia 2018 roku.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Prezydent u bytomskich żołnierzy

Prezydent u bytomskich żołnierzy Data publikacji: 12 sierpnia 2016Oddając hołd polskim żołnierzom, nasze myśli kierują się w stronę tych wszystkich, którzy na przestrzeni historii, za obronę Ojczyzny zapłacili cenę najwyższą – mówił do bytomskich żołnierzy Damian Bartyla, prezydent Bytomia.

Z okazji przypadającego 15 sierpnia Dnia Wojska Polskiego, prezydent uczestniczył w uroczystym apelu 34. Śląskiego Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej w Bytomiu.

Dzisiejszy dzień jest doskonałą okazją, by podziękować wszystkim oficerom, podoficerom, żołnierzom oraz cywilnym pracownikom bytomskiej jednostki, a także kombatantom, żołnierzom rezerwy, emerytom wojskowym za ich wkład w pełnienie trudnej  i odpowiedzialnej służby, która przekłada się na nieustające olbrzymie zaufanie, jakim otaczają Wojsko Polskie obywatele - mówił prezydent, życząc jednocześnie żołnierzom nieustannej dumy i satysfakcji ze służby dla Ojczyzny.

Warto dodać, że bytomska jednostka jest współorganizatorem Wojewódzkich Obchodów Dnia Wojska Polskiego, które 13 i 14 sierpnia odbędą się w Piekarach Śląskich.

Od 16 do 19 sierpnia bytomscy żołnierze zapraszają do siebie. Od 9.00 do 14.00 koszary przy ul. Oświęcimskiej 33 będą otwarte dla zwiedzających.
Autor: iwo

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.