Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 maja 2018, Filip, Paulina, Marianna

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

OSI zmienia Bytom. Remont Beceku za ponad 7 mln zł

Prawie 7,8 mln zł będzie kosztował remont Bytomskiego Centrum Kultury (wartość projektu). Prace rozpoczęły się kilka dni temu, a ich efekty będzie można zobaczyć z początkiem 2019r. To kolejny budynek w mieście remontowany w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji ze środków unijnych.

Było biuro, będzie mieszkanie! Propozycja dla młodych

Dwa czterdziestometrowe lokale czekają na młodych bytomian! Kiedyś były biurami, ale TBS przekształci je w mieszkania. Bytom testuje pierwszy model dostępnego mieszkalnictwa w ramach projektu pilotażowego rewitalizacji. Chętni mogą zgłaszać się do 28 maja.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Bytom apeluje do premiera Morawieckiego w sprawie odpadów

Prawie 300 podpisów w trzy godziny. Bytomianie poparli dziś (10 maja) apel Damiana Bartyli, prezydenta Bytomia do premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie zmiany przepisów Ustawy o odpadach i licznie podpisywali się pod petycją.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Prezydent spotkał się z członkami Towarzystwa Suchogórskiego

Prezydent spotkał się z członkami Towarzystwa Suchogórskiego Data publikacji: 20 stycznia 2018Bardzo się cieszę, że w Bytomiu nie brakuje społeczników, którzy aktywnie działają na rzecz miasta. Dziękuję Wam za zaangażowanie w działalnością społeczną, kulturalną i sportową w Suchej Górze – mówił Damian Bartyla, prezydent Bytomia podczas spotkania z członkami Stowarzyszenia „Towarzystwo Suchogórskie”.

O tym, że społecznicy z Bytomia – Suchej Góry aktywnie działają możemy przekonać się przez cały rok. Organizują nie tylko lokalne akcje dla dzieci i młodzieży, ale wycieczki, zawody sportowe, konkursy i spotkania dla mieszkańców dzielnicy, jak również współpracują ze miejscową szkołą. Wczoraj, 19 stycznia podczas corocznego spotkania podsumowującego działalność Towarzystwa, prezydent Bartyla złożył noworocznej życzenia oraz podziękował działaczom za wkład w rozwój lokalnej społeczności i miasta, zapewniając ich o wsparciu władz miasta dla realizowanych przez Stowarzyszenie zadań i przedsięwzięć, których co roku nie brakuje.

Podczas piątkowego spotkania przedstawiciele Towarzystwa Suchogórskiego podkreślali, jak ważna jest współpraca miasta ze Stowarzyszeniami, które dzięki pomocy władz miasta mogą realizować na rzecz lokalnej społeczności projekty związane z rozwojem kultury, sportu oraz, jak w przypadku Suchej Góry, turystyki związanej z Suchogórskim Labiryntem Skalnym.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.