Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 lutego 2018, Maciej, Bogusz, Modest

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Dodatkowy punkt poboru opłat czynny w poniedziałki

Z uwagi na zbliżające się terminy płatności należności budżetowych informujemy, że poza stale funkcjonującymi w Urzędzie Miejskim przy ul. Parkowej 2 kasami w pokoju 110A i pokoju 120, uruchomiono w kasie w pokoju 213 dodatkowy punkt poboru opłat.

W Bytomiu przebudują drogi za prawie 14 mln

Jeszcze w tym roku przebudowane zostaną ul. Katowicka, Frenzla, skrzyżowanie ul. Wrocławskiej i Reja oraz Aleja Jana Pawła II. W sumie na realizację tych inwestycji miasto wyda prawie 14 mln zł, z czego aż 10 mln pochodzi z Metropolitalnego Funduszu Solidarności. Pierwsze przetargi ruszą już w marcu.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rusza kolejna edycja Nagrody Gospodarczej Prezydenta Bytomia

Prezydent Bytomia i Bytomska Rada Biznesu zapraszają bytomskich przedsiębiorców do udziału w konkursie na Firmę Roku i Mikrofirmę Roku.

Szukamy policjanta z powołania

Jeśli spotkałeś policjanta, którego zaangażowanie i profesjonalizm pomogły ci w trudnej sytuacji, zgłoś go do konkursu „Policjant z powołania”. Ruszyła właśnie kolejna edycja konkursu nad którym patronat objęli: Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Karol Fajer i prezydent Bytomia Damian Bartyla.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Prezydent spotkał się z członkami Towarzystwa Suchogórskiego

Prezydent spotkał się z członkami Towarzystwa Suchogórskiego Data publikacji: 20 stycznia 2018Bardzo się cieszę, że w Bytomiu nie brakuje społeczników, którzy aktywnie działają na rzecz miasta. Dziękuję Wam za zaangażowanie w działalnością społeczną, kulturalną i sportową w Suchej Górze – mówił Damian Bartyla, prezydent Bytomia podczas spotkania z członkami Stowarzyszenia „Towarzystwo Suchogórskie”.

O tym, że społecznicy z Bytomia – Suchej Góry aktywnie działają możemy przekonać się przez cały rok. Organizują nie tylko lokalne akcje dla dzieci i młodzieży, ale wycieczki, zawody sportowe, konkursy i spotkania dla mieszkańców dzielnicy, jak również współpracują ze miejscową szkołą. Wczoraj, 19 stycznia podczas corocznego spotkania podsumowującego działalność Towarzystwa, prezydent Bartyla złożył noworocznej życzenia oraz podziękował działaczom za wkład w rozwój lokalnej społeczności i miasta, zapewniając ich o wsparciu władz miasta dla realizowanych przez Stowarzyszenie zadań i przedsięwzięć, których co roku nie brakuje.

Podczas piątkowego spotkania przedstawiciele Towarzystwa Suchogórskiego podkreślali, jak ważna jest współpraca miasta ze Stowarzyszeniami, które dzięki pomocy władz miasta mogą realizować na rzecz lokalnej społeczności projekty związane z rozwojem kultury, sportu oraz, jak w przypadku Suchej Góry, turystyki związanej z Suchogórskim Labiryntem Skalnym.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.