Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 lipca 2018, Czeslaw, Hieronim, Fryderyk

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Prezydent nagrodził nauczycieli

Prezydent nagrodził nauczycieli Data publikacji: 20 października 2016Inwestując w młodych, dobrze wykształconych mieszkańców, budujemy przyszły potencjał naszego miasta. Dlatego dziękuję wszystkich nauczycielom, za codzienną pracę i trud, jaki wkładacie w kształcenie i wychowanie dzieci i młodzieży – mówił Damian Bartyla, prezydent Bytomia podczas wręczania nagród nauczycielom.
 
W gronie wyróżnionych Nagrodą Prezydenta Bytomia znalazło się 72 pedagogów, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami dydaktycznymi, wdrażali nowatorskie metody nauczania, a także inicjowali wydarzenia sportowe i kulturalne. Wręczając nagrody prezydent Damian Bartyla dziękował nauczycielom za poświęcenie i wkład w rozwój młodego pokolenia, a także złożył wszystkich wyróżnionym życzenia wytrwałości i dalszych sukcesów zawodowych.
 
W miejskich obchodach Dnia Edukacji Narodowej wzięli udział przedstawiciele władz i Kuratorium Oświaty oraz bytomscy radni. Imprezę uświetnił występ tancerzy Teatru Rozbark.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM w Bytomiu/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.