Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lipca 2018, Aneta, Bogdan, Aleksy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Prezydent nagrodzi przedsiębiorców i sportowców

Prezydent nagrodzi przedsiębiorców i sportowców Data publikacji: 14 kwietnia 201632 sportowców i 7 przedsiębiorców ubiega się o nagrody prezydenta, będące zwieńczeniem ich działalności w 2015 roku. Laureatów poznamy podczas Bytomskiej Gali Sportu i Biznesu w najbliższą sobotę, 16 kwietnia.

Przedsiębiorcy będą nagradzani w kategoriach: Firma Roku i Mikrofirma Roku. Ubiegając się o tę nagrodę, firmy muszą spełnić szereg wymogów, na przykład zatrudniać ludzi na umowy o pracę, regularnie wypłacać im pensje, płacić podatki i składki ZUS – mówi Krzysztof Gajos, przewodniczący Bytomskiej Rady Biznesu. Właściciele firm aspirujący do miana Firmy Roku muszą też stwarzać pracownikom warunki rozwoju, a także działać na rzecz lokalnej społeczności – dodaje Gajos. W tym roku po raz pierwszy przyznany zostanie też tytuł Menadżer Roku. 

O miano najlepszych sportowców będą ubiegać się 32 osoby zgłoszone przez 16 klubów. Nagrodzeni będą w następujących kategoriach: sportowiec senior, sportowiec junior, drużyna, trener lub działacz sportowy, dorobek sportowy i mecenas sportu.

W ubiegłym roku nagrody w kategoriach sportowych otrzymali: Paula Kania, Dariusz Laksa, Beata Pacut, Towarzystwo Tenisa Stołowego Polonia Bytom, Marian Łagocki, Krzysztof Paczyna i Artur Komor.

Firmą Roku został Zakład Górniczy EKO-PLUS, Mikrofirmą Roku - Instytut Urody MMM. W kategorii Produkt Roku statuetkę otrzymał Bytom Square.

 


Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.