Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 stycznia 2018, Fabian, Sebastian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Prezydent nagrodzi przedsiębiorców i sportowców

Prezydent nagrodzi przedsiębiorców i sportowców Data publikacji: 14 kwietnia 201632 sportowców i 7 przedsiębiorców ubiega się o nagrody prezydenta, będące zwieńczeniem ich działalności w 2015 roku. Laureatów poznamy podczas Bytomskiej Gali Sportu i Biznesu w najbliższą sobotę, 16 kwietnia.

Przedsiębiorcy będą nagradzani w kategoriach: Firma Roku i Mikrofirma Roku. Ubiegając się o tę nagrodę, firmy muszą spełnić szereg wymogów, na przykład zatrudniać ludzi na umowy o pracę, regularnie wypłacać im pensje, płacić podatki i składki ZUS – mówi Krzysztof Gajos, przewodniczący Bytomskiej Rady Biznesu. Właściciele firm aspirujący do miana Firmy Roku muszą też stwarzać pracownikom warunki rozwoju, a także działać na rzecz lokalnej społeczności – dodaje Gajos. W tym roku po raz pierwszy przyznany zostanie też tytuł Menadżer Roku. 

O miano najlepszych sportowców będą ubiegać się 32 osoby zgłoszone przez 16 klubów. Nagrodzeni będą w następujących kategoriach: sportowiec senior, sportowiec junior, drużyna, trener lub działacz sportowy, dorobek sportowy i mecenas sportu.

W ubiegłym roku nagrody w kategoriach sportowych otrzymali: Paula Kania, Dariusz Laksa, Beata Pacut, Towarzystwo Tenisa Stołowego Polonia Bytom, Marian Łagocki, Krzysztof Paczyna i Artur Komor.

Firmą Roku został Zakład Górniczy EKO-PLUS, Mikrofirmą Roku - Instytut Urody MMM. W kategorii Produkt Roku statuetkę otrzymał Bytom Square.

 


Autor: iwo

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.