Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lipca 2018, Aneta, Bogdan, Aleksy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Prezydent Damian Bartyla wyróżniony

Data publikacji: 18 stycznia 2014DSC_0039.JPGLaur Umiejętności i Kompetencji to nagroda przyznawana przez śląskie i opolskie środowiska gospodarcze osobom wyróżniającym się, firmom, instytucjom i organizacjom, które aktywnie i skutecznie włączyły się w proces tworzenia gospodarki rynkowej, jej restrukturyzacji oraz dostosowania do standardów europejskich.

Idea nagrody narodziła się w 1992 roku, a jej pomysłodawcami byli działacze samorządu gospodarczego skupieni w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. W dzisiejszej gali, która odbyła się w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu udział wzięli: parlamentarzyści, przedstawiciele korpusu dyplomatycznego, administracji rządowej i samorządowej oraz przedsiębiorcy.

Po raz kolejny wręczono także: diamentowe, kryształowe, platynowe oraz złote Laury w poszczególnych kategoriach, przyznawane przez Kapitułę Lauru Umiejętności i Kompetencji. Prezydent Bytomia Damian Bartyla otrzymał Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji w dziedzinie „Menedżer, lider społeczno-gospodarczy”. Laur w tej kategorii przyznawany jest za: tworzenie pozytywnego wizerunku przedsiębiorcy – pracodawcy, umiejętność dostosowania działań firmy do warunków gospodarki rynkowej, działania na rzecz integracji środowiska, tworzenie nowych miejsc pracy oraz twórcze współdziałanie z samorządem terytorialnym i gospodarczym.

Oprócz prezydenta Bartyli wśród nagrodzonych bytomian byli także: Artur Komor – Prezes Zarządu Zakładu Budynków Miejskich Sp. z o.o. w Bytomiu, dr n. med. Jerzy Pieniążek – Ordynator Oddziału Neurochirurgii i Neurotraumatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu oraz Henryk Dolewka – Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Bytomiu.


Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: A. Telisz

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.