Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 marca 2018, Pelagia, Feliks, Zbyslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Utrudnienia drogowe na ul. Wrocławskiej

Kierowcy korzystający na co dzień z ul. Wrocławskiej będą musieli przygotować się na utrudnienia drogowe. Od 21 marca /od godzin porannych/ na ul. Wrocławskiej /odcinek od ul. Reja do ul. Konstytucji/ będzie prowadzony, w związku z występującymi szkodami górniczymi, remont wiaduktu drogowego.

Uwaga mieszkańcy! 30 marca Urząd Miejski i USC będą nieczynne

W dniu 30 marca /Wielki Piątek/ Urząd Stanu Cywilnego i Urząd Miejski w Bytomiu będą nieczynne za wyjątkiem Powiatowej Komisji Lekarskiej realizującej kwalifikację wojskową, która mieści się w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Smolenia 35. Ponadto 31 marca /Wielka Sobota/ USC będzie pełnił dyżur w sprawie zgonów.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Uwaga! Zmiana siedziby Biura Terenowego ZUS w Bytomiu

Ważna zmiana dla klientów bytomskiego Biura Terenowego ZUS. Od 1 kwietnia nowa siedziba biura będzie znajdowała się w budynku przy ul. Karola Miarki 8. Dotychczasowa placówka mieszcząca się w budynku przy ul. Sądowej 8 zakończy działalność 31 marca.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Prezydent Damian Bartyla wyróżniony

Data publikacji: 18 stycznia 2014DSC_0039.JPGLaur Umiejętności i Kompetencji to nagroda przyznawana przez śląskie i opolskie środowiska gospodarcze osobom wyróżniającym się, firmom, instytucjom i organizacjom, które aktywnie i skutecznie włączyły się w proces tworzenia gospodarki rynkowej, jej restrukturyzacji oraz dostosowania do standardów europejskich.

Idea nagrody narodziła się w 1992 roku, a jej pomysłodawcami byli działacze samorządu gospodarczego skupieni w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. W dzisiejszej gali, która odbyła się w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu udział wzięli: parlamentarzyści, przedstawiciele korpusu dyplomatycznego, administracji rządowej i samorządowej oraz przedsiębiorcy.

Po raz kolejny wręczono także: diamentowe, kryształowe, platynowe oraz złote Laury w poszczególnych kategoriach, przyznawane przez Kapitułę Lauru Umiejętności i Kompetencji. Prezydent Bytomia Damian Bartyla otrzymał Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji w dziedzinie „Menedżer, lider społeczno-gospodarczy”. Laur w tej kategorii przyznawany jest za: tworzenie pozytywnego wizerunku przedsiębiorcy – pracodawcy, umiejętność dostosowania działań firmy do warunków gospodarki rynkowej, działania na rzecz integracji środowiska, tworzenie nowych miejsc pracy oraz twórcze współdziałanie z samorządem terytorialnym i gospodarczym.

Oprócz prezydenta Bartyli wśród nagrodzonych bytomian byli także: Artur Komor – Prezes Zarządu Zakładu Budynków Miejskich Sp. z o.o. w Bytomiu, dr n. med. Jerzy Pieniążek – Ordynator Oddziału Neurochirurgii i Neurotraumatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu oraz Henryk Dolewka – Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Bytomiu.


Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: A. Telisz

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.