Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 października 2017, Piotra, Michala, Ziemowita

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Prezydent Damian Bartyla wyróżniony

Data publikacji: 18 stycznia 2014DSC_0039.JPGLaur Umiejętności i Kompetencji to nagroda przyznawana przez śląskie i opolskie środowiska gospodarcze osobom wyróżniającym się, firmom, instytucjom i organizacjom, które aktywnie i skutecznie włączyły się w proces tworzenia gospodarki rynkowej, jej restrukturyzacji oraz dostosowania do standardów europejskich.

Idea nagrody narodziła się w 1992 roku, a jej pomysłodawcami byli działacze samorządu gospodarczego skupieni w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. W dzisiejszej gali, która odbyła się w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu udział wzięli: parlamentarzyści, przedstawiciele korpusu dyplomatycznego, administracji rządowej i samorządowej oraz przedsiębiorcy.

Po raz kolejny wręczono także: diamentowe, kryształowe, platynowe oraz złote Laury w poszczególnych kategoriach, przyznawane przez Kapitułę Lauru Umiejętności i Kompetencji. Prezydent Bytomia Damian Bartyla otrzymał Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji w dziedzinie „Menedżer, lider społeczno-gospodarczy”. Laur w tej kategorii przyznawany jest za: tworzenie pozytywnego wizerunku przedsiębiorcy – pracodawcy, umiejętność dostosowania działań firmy do warunków gospodarki rynkowej, działania na rzecz integracji środowiska, tworzenie nowych miejsc pracy oraz twórcze współdziałanie z samorządem terytorialnym i gospodarczym.

Oprócz prezydenta Bartyli wśród nagrodzonych bytomian byli także: Artur Komor – Prezes Zarządu Zakładu Budynków Miejskich Sp. z o.o. w Bytomiu, dr n. med. Jerzy Pieniążek – Ordynator Oddziału Neurochirurgii i Neurotraumatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu oraz Henryk Dolewka – Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Bytomiu.


Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: A. Telisz

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.