Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 grudnia 2017, Albina, Zdzislaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Poznaliśmy najszybszych pływaków

Poznaliśmy najszybszych pływaków Data publikacji: 23 listopada 2014Miłośnicy pływania ponownie nie zawiedli! W rozgrywanych w niedzielę Mistrzostwach Bytomia w Pływaniu wystartowało prawie 200 osób. Emocji jak zwykle nie brakowało.

W niedzielę na miejski basen przy ulicy Parkowej 1 przybyły prawdziwe tłumy sympatyków wodnej rywalizacji. Hol krytej pływalni pękał w szwach, a wszyscy startujący zawodnicy zostali podzieleni na 20 kategorii wiekowych. Każdy uczestnik zawodów podczas zapisów wybierał dwa style, w których chce wystartować (do wyboru był: grzbietowy, klasyczny, motylkowy oraz dowolny). Ostateczna klasyfikacja Mistrzostw ustalona została bowiem na podstawie liczby punktów uzyskanych po obu startach.

Tradycyjnie już najbardziej zacięta rywalizacja toczyła się w grupach dzieci, a w sesji popołudniowej do zawodów przystąpili odrobinę starsi fani pływania. Po wielkich emocjach i wspaniałej rywalizacji do ostatnich metrów poznaliśmy zwycięzców Mistrzostwach Bytomia w Pływaniu (poniżej prezentujemy wyniki zawodów).

Najlepsi w poszczególnych kategoriach otrzymali medale i pamiątkowe dyplomy, a wśród wszystkich uczestników niedzielnych zawodów rozlosowano atrakcyjną nagrodę główną - nowoczesny aparat fotograficzny.

Zobacz wyniki Mistrzostwach Bytomia w Pływaniu 2014

Galeria zdjęć:Zdjęcia: Fot. Natalia Bojanowicz

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.