Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 lipca 2018, Czeslaw, Hieronim, Fryderyk

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Poznaj tajniki malarstwa

Poznaj tajniki malarstwa Data publikacji: 12 czerwca 2017Młodzi bytomianie nie będą narzekać na nudę. Tuż po tym, jak zabrzmi ostatni szkolny dzwonek Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Bytomiu zaprasza na warsztaty rysunku i malarstwa dla młodzieży.

Spotkania odbędą się w pierwszym tygodniu wakacji (codziennie od 26 do 30 czerwca). Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia adresowane są do młodzieży, która chce rozwijać swoje umiejętności. W trakcie warsztatów uczestnicy poznają tajniki rysunku i malarstwa realistycznego, perspektywy, światłocienia, waloru, koloru, kompozycji oraz zapoznają się z różnymi technikami w tym zakresie.

Zajęcia będą prowadzone w sali nr 25 w MDK nr 1 (ul. Powstańców Warszawskich 12) między godz. 9 a 13. Ich koszt to 30 złotych.

Autor: Katarzyna Nylec

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.