Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 listopada 2017, Cecylia, Jonatan, Stefan

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Poznaj Bytom z przewodnikiem - Urząd Miejski

Poznaj Bytom z przewodnikiem - Urząd Miejski Data publikacji: 8 sierpnia 2016Jakie tajemnice kryje gmach Urzędu Miejskiego w Bytomiu? Tego będzie można dowiedzieć się podczas najbliższej wycieczki z przewodnikiem w sobotę, 13 sierpnia.

Dowiemy się, co pierwotnie mieściło się w budynku Urzędu Miejskiego i kiedy zdecydowano o przeniesieniu tu siedziby władz miejskich. Uczestnicy wycieczki będą mieli też okazję podziwiać rośliny z całego świata w miniarboretum przy ul. Tarnogórskiej. Początek wycieczki o 9.30, koszt – 5 zł. Zapisy prowadzone są w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7, tel.: 32 386 36 69.

Przypomnijmy, z wycieczek organizowanych przez Wydział Promocji Bytomi i Kontaktów z Mediami i bytomski oddział PTTK skorzystało już prawie 400 osób. Zwiedzili m.in. Rezerwat Segiet, schron przeciwlotniczy w Miechowicach, Knajfeld czy cmentarz żydowski.

20 sierpnia przewodnicy zaproszą do Miechowic na zwiedzanie krypty Wincklerów w Kościele św. Krzyża, ruin zamku oraz terenu Ostoi Pokoju. Na zakończenie wycieczek - 27 sierpnia bytomianie będą mogli poznać jedną z nieodkrytych jeszcze dzielnic miasta – Łagiewniki.

 


Autor: iwo
Zdjęcia: UM w Bytomiu, fot. T. Zakrzewski

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.