Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 stycznia 2018, Fabian, Sebastian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Poznaj Bytom z przewodnikiem - perełki architektury

Poznaj Bytom z przewodnikiem - perełki architektury Data publikacji: 2 sierpnia 2016O tym, że Bytom ma wiele zabytków wiadomo nie od dziś,  ale mało jest okazji, by dowiedzieć się, jakie tajemnice kryją mury ponad stuletnich budynków. Warto zatem w sobotę 6 sierpnia, skorzystać z kolejnej wycieczki z przewodnikiem.

 

Tym razem wybierzemy się szlakiem perełek bytomskiej architektury. Po zabytkach oprowadzać będzie jeden z przewodników PTTK. Opowie o średniowiecznym Rynku, kościele św. Trójcy, kamienicach na ul. Dworcowej, Moniuszki i placu Sikorskiego. Sobotnia wycieczka będzie też okazją do zwiedzenia gmachu sądu.

Start o 9.30 sprzed Biura Promocji Bytomia przy Rynku 7. Tam też przyjmowane są zapisy na wycieczkę – koszt 5 zł. Są jeszcze wolne miejsca.
Autor: iwo
Zdjęcia: UM w Bytomiu, fot. W. Sokolnicki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.