Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 sierpinia 2017, Anita, Julianna, Jacek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Porozmawiają o Śródmieściu

Porozmawiają o Śródmieściu Data publikacji: 9 sierpnia 2017Już jutro, 10 sierpnia o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika (ul. Chrobrego 9) odbędzie się spotkanie dotyczące rozwoju obszaru Śródmieścia. Spotkanie rozpocznie się spacerem po Śródmieściu, zaś o 17.00 zaplanowano w szkole warsztaty.

Spotkanie organizowane jest na zlecenie Urzędu Miejskiego w Bytomiu przez Centrum Doradztwa Strategicznego z Krakowa, które realizuje projekt „Bytom Odnowa – innowacyjne projekty mieszkaniowe i rozwój inicjatyw społecznych”. Podczas niego będzie mowa o obszarze Śródmieścia ograniczonego ulicami: Piekarską, Smolenia, Piłsudskiego i Żołnierza Polskiego (kwartały 42,43).

Serdecznie zapraszamy!
plakat bytom.jpg

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.