Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 listopada 2017, Flora, Jan, Roman

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Porozmawiają o bezpieczeństwie

Porozmawiają o bezpieczeństwie Data publikacji: 22 listopada 2017Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa będzie tematem debaty, która odbędzie się 24 listopada w Biurze Promocji Bytomia (Rynek 7).

Dowiemy się m.in. co to takiego mapa zagrożeń, w jaki sposób należy z niej korzystać, jakie problemy można za jej pośrednictwem zgłaszać, omówiona zostanie aplikacja Moja Komenda oraz nowa koncepcja pracy dzielnicowego w programie "Dzielnicowy bliżej nas".

Dyskusja z mieszkańcami ma pozwolić na zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa bytomian, wymagających podjęcia przez policję działań prewencyjnych. Ponadto poruszone zostaną tematy związane z aktualnymi problemami społecznymi pojawiającymi się na mapie zagrożeń. 

Debata pod hasłem "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - Możesz mieć na nie wpływ" rozpocznie się o godzinie 13. Wstęp jest wolny.Autor: Biuro Prasowe UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.