Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 sierpinia 2018, Joanna, Kazimiera, Franciszek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Porozmawiają o bezpieczeństwie

Porozmawiają o bezpieczeństwie Data publikacji: 22 listopada 2017Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa będzie tematem debaty, która odbędzie się 24 listopada w Biurze Promocji Bytomia (Rynek 7).

Dowiemy się m.in. co to takiego mapa zagrożeń, w jaki sposób należy z niej korzystać, jakie problemy można za jej pośrednictwem zgłaszać, omówiona zostanie aplikacja Moja Komenda oraz nowa koncepcja pracy dzielnicowego w programie "Dzielnicowy bliżej nas".

Dyskusja z mieszkańcami ma pozwolić na zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa bytomian, wymagających podjęcia przez policję działań prewencyjnych. Ponadto poruszone zostaną tematy związane z aktualnymi problemami społecznymi pojawiającymi się na mapie zagrożeń. 

Debata pod hasłem "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - Możesz mieć na nie wpływ" rozpocznie się o godzinie 13. Wstęp jest wolny.Autor: Biuro Prasowe UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.