Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 sierpinia 2018, Nora, Joachim, Roch

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

Polub Bytom z natury zielony

Polub Bytom z natury zielony Data publikacji: 10 marca 2016Zielony Bytom? To nie oksymoron, choć o naszym mieście wciąż jeszcze pokutują stereotypy, że przemysł ciężki pozbawił nas przyrody. O tym, że tak nie jest, można się przekonać odwiedzając Bytom...albo fanpage Bytom. Z natury zielony.

Dynamicznie rozwijający się fanpage na Facebooku ma już ponad 800 fanów, którzy czerpią stamtąd aktualne wiadomości o wydarzeniach i inicjatywach związanych z zagadnieniami ekologicznymi. Nie brak tam galerii ze zdjęciami i filmów promocyjnych prezentujących wyjątkowy krajobraz przyrodniczej różnorodności Bytomia.

Dla nas to dodatkowe źródło, poprzez które możemy promować bytomską przyrodę, informować o nowych inwestycjach i zachęcać bytomian i nie tylko do wypoczynku na łonie natury – mówi Maciej Koźmiński, kierownik Referatu Przyrody Wydziału Spraw Komunalnych UM w Bytomiu.

Facebookowy fanpage, na którym można komentować pojawiające się newsy, to także cenne źródło informacji płynące od samych mieszkańców Bytomia. Cieszymy się, że strona ma pozytywny odbiór wśród użytkowników. Staramy się zainteresować ludzi tematyką przyrodniczą, pokazać, że przyroda w sercu Górnego Śląska, również może być zachwycająca – mówi Maciej Koźmiński.

Fanpage Bytom. Z natury zielony można odwiedzić wchodząc tutaj.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.