Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 września 2018, Justyna, Łucja, Cyprian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Nadzieje polskiego boksu na Memoriale Błażyńskiego

Młodzi bokserzy z Polski, Rosji, Ukrainy, Republiki Czeskiej oraz Anglii zaprezentują swoje umiejętności podczas XIII Memoriału im. Leszka Błażyńskiego. Na ringu zobaczymy również młodych, obiecujących zawodników – Damiana Durkacza i Oskara Safaryana. Zapraszamy 6 i 7 października do Teatru Rozbark. Wstęp wolny!

Lubisz ekstremalne biegi? Zapraszamy do Bytomia

Tym razem przed dwa dni /6 i 7 października/ biegacze będą zmagać się z ekstremalną trasą w Dolomitach Sportowej Dolinie, w trakcie której będą musieli pokonać zasieki, ściankę ruchomą, drabinkę poziomą, mokradła, tunel i wiele innych niespodzianek. Zapraszamy na kolejny bytomski Ekstremalny Bieg Harpagana.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Poloniści rozpoczynają nowy sezon w niedzielę

Poloniści rozpoczynają nowy sezon w niedzielę Data publikacji: 27 lipca 2016Wyjazdowym meczem z Polonią Warszawa w niedzielę, 31 lipca rozpoczną nowy sezon 2016/2017 piłkarze Polonii Bytom. U siebie niebiesko-czerwoni zagrają dopiero 6 sierpnia, a ich rywalem będzie Olimpia Elbląg.

Poloniści mają już za sobą kilka meczów, w tym między innymi dwa w Pucharze Polski – wygrany ze Świtem Skolwin w karnych 5:4 oraz przegrany z KKS Kalisz 0:1, jak również spotkania sparingowe z: Odrą Opole, przegrany 0:3 oraz zremisowany 2:2 z Sołą Oświęcim.

Do Polonii dołączyli także nowi zawodnicy, między innymi: chorwacki bramkarz Matko Perdijić, który wcześniej grał w Zagłębiu Sosnowiec, Ruchu Chorzów, Cracovii Kraków i NK Mosor. Ponadto z niebiesko-czerwonymi związał się również napastnik Mateusz Majster, były gracz Szombierek Bytom.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.