Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 marca 2018, Lubomir, Benedykt, Mikolaj

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Hokeistki z tytułem Mistrza Polski

Bytomskie hokeistki zdobyły dziś /17 marca/ po raz trzeci z rzędu tytuł Mistrza Polski. W decydującym meczu TMH Polonia Bytom pokonała 3:1 zespół GKS Stoczniowiec Gdańsk.

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Polonia wygrywa ważny mecz

Polonia wygrywa ważny mecz Data publikacji: 18 marca 2016Podopieczni Ireneusza Kościelniaka, piłkarze Polonii Bytom odnieśli ważne zwycięstwo, pokonując dzisiaj /18 marca/ na wyjeździe ROW 1964 Rybnik 1:0. Jedyną bramkę dla niebiesko-czerwonych strzelił Aleksander Januszkiewicz.

Przewagę w meczu mieli gospodarze, jednak razili nieskutecznością. Z kolei Poloniści wykorzystali jedną z niewielu sytuacji podczas spotkania i wygrali 1:0, odnosząc tym samym bardzo ważne zwycięstwo. Dzięki niemu niebiesko-czerwoni zyskali trzypunktową przewagę nad strefą spadkową. Zajmują 15. miejsce w tabeli z 22. punktami i nad szesnastym Gryfem Wejherowo mają trzy punkty przewagi.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: sportowefakty.wp.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.