Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lipca 2018, Aneta, Bogdan, Aleksy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

3,2 mln zł na termomodernizację dwóch hal sportowych

Jeszcze w tym roku rozpoczną się prace termomodernizacyjne w dwóch halach sportowych w Bytomiu. Remont przejdzie hala przy ul. Kosynierów 15 w Szombierkach oraz przy ul. Strzelców Bytomskich na Stroszku. Realizacja kolejnych inwestycji sportowych możliwa jest dzięki pozyskaniu przez miasto środków z Unii Europejskiej.

Weź udział w jubileuszowym 10. Półmaratonie Bytomskim

Bieganie to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszym kraju. W Polsce co roku organizuje się setki imprez, gdzie miłośnicy biegania mogą sprawdzić możliwości swojego organizmu. Jedną z nich jest Bytomski Półmaraton, którego jubileuszowa dziesiąta edycja odbędzie się wyjątkowo w sobotę, 15 września.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Polonia wygrywa ważny mecz

Polonia wygrywa ważny mecz Data publikacji: 18 marca 2016Podopieczni Ireneusza Kościelniaka, piłkarze Polonii Bytom odnieśli ważne zwycięstwo, pokonując dzisiaj /18 marca/ na wyjeździe ROW 1964 Rybnik 1:0. Jedyną bramkę dla niebiesko-czerwonych strzelił Aleksander Januszkiewicz.

Przewagę w meczu mieli gospodarze, jednak razili nieskutecznością. Z kolei Poloniści wykorzystali jedną z niewielu sytuacji podczas spotkania i wygrali 1:0, odnosząc tym samym bardzo ważne zwycięstwo. Dzięki niemu niebiesko-czerwoni zyskali trzypunktową przewagę nad strefą spadkową. Zajmują 15. miejsce w tabeli z 22. punktami i nad szesnastym Gryfem Wejherowo mają trzy punkty przewagi.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: sportowefakty.wp.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.