Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 grudnia 2017, Olimpia, Łukasz, Jolanta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Polonia powalczy o kolejne zwycięstwo

Data publikacji: 18 stycznia 20141380488349.jpgJuż w ostatniej kolejce podopieczni Miroslava Ihnacaka pokazali, że potrafią radzić sobie także na wyjazdach, pokonując 4:1 KTH Krynica. W tym spotkaniu Poloniści udowodnili, że mecz można rozstrzygnąć w jednej tercji. Rewelacyjna gra w trzeciej tercji i aż trzy bramki dały nam bowiem zasłużone zwycięstwo.

Po 34. kolejkach nasz zespół ma na koncie 22 punkty i zajmuje 8. miejsce w PHL. Liczmy, że już jutro Poloniści powiększą swój dorobek punktowy.


Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.