Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Lubisz ekstremalne biegi? Zapraszamy do Bytomia

Tym razem przed dwa dni /6 i 7 października/ biegacze będą zmagać się z ekstremalną trasą w Dolomitach Sportowej Dolinie, w trakcie której będą musieli pokonać zasieki, ściankę ruchomą, drabinkę poziomą, mokradła, tunel i wiele innych niespodzianek. Zapraszamy na kolejny bytomski Ekstremalny Bieg Harpagana.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Polonia i Szombierki grają ważne mecze wyjazdowe

Polonia i Szombierki grają ważne mecze wyjazdowe Data publikacji: 23 marca 2017W sobotę, 25 marca piłkarze Polonii i Szombierek Bytom rozegrają ważne wyjazdowe spotkania. Niebiesko-czerwoni, którzy walczą o utrzymanie w II lidze zagrają z Legionową Legionowo, zaś popularni Zieloni zmierzą się z rezerwami Rakowa Częstochowa.

Poloniści po dwóch wygranych z rzędu spotkaniach do bezpiecznej strefy tracą już tylko sześć punktów. Kolejne zwycięstwo, znacznie przybliży naszych piłkarzy do wyjścia ze strefy spadkowej. Ich rywalem w sobotę, 25 marca będzie na wyjeździe zajmująca. 8. miejsce w tabeli drużyna Legionowa Legionowo.

Z koli popularni Zieloni /5. miejsce w tabeli IV ligi/ zagrają na wyjeździe 25 marca z rezerwami Rakowa Częstochowa. Obydwa zespoły dzieli w tabeli zaledwie jeden punkt, co gwarantuje duże emocje. Przypomnijmy, w pierwszym meczu rundy wiosennej, piłkarze Szombierek Bytom pokonali u siebie 3:1 rezerwy Ruchu Chorzów, zaś mecz z Nadwiślanem Góra zweryfikowano jako walkower 3:0 dla Zielonych /Nadwiślan Góra wycofał się z rozgrywek IV ligi/.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.