Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 czerwca 2018, Bogna, Florentyna, Rafal

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Polonia i Szombierki grają ważne mecze wyjazdowe

Polonia i Szombierki grają ważne mecze wyjazdowe Data publikacji: 23 marca 2017W sobotę, 25 marca piłkarze Polonii i Szombierek Bytom rozegrają ważne wyjazdowe spotkania. Niebiesko-czerwoni, którzy walczą o utrzymanie w II lidze zagrają z Legionową Legionowo, zaś popularni Zieloni zmierzą się z rezerwami Rakowa Częstochowa.

Poloniści po dwóch wygranych z rzędu spotkaniach do bezpiecznej strefy tracą już tylko sześć punktów. Kolejne zwycięstwo, znacznie przybliży naszych piłkarzy do wyjścia ze strefy spadkowej. Ich rywalem w sobotę, 25 marca będzie na wyjeździe zajmująca. 8. miejsce w tabeli drużyna Legionowa Legionowo.

Z koli popularni Zieloni /5. miejsce w tabeli IV ligi/ zagrają na wyjeździe 25 marca z rezerwami Rakowa Częstochowa. Obydwa zespoły dzieli w tabeli zaledwie jeden punkt, co gwarantuje duże emocje. Przypomnijmy, w pierwszym meczu rundy wiosennej, piłkarze Szombierek Bytom pokonali u siebie 3:1 rezerwy Ruchu Chorzów, zaś mecz z Nadwiślanem Góra zweryfikowano jako walkower 3:0 dla Zielonych /Nadwiślan Góra wycofał się z rozgrywek IV ligi/.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.