Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 września 2018, Hipolit, Mateusz, Daria

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Polonia i Szombierki grają w weekend

Polonia i Szombierki grają w weekend Data publikacji: 16 marca 2017Piłkarze Polonii Bytom rozegrają u siebie kolejne spotkanie w ramach rozgrywek II ligi. W piątek, 17 marca podejmą Gryf Wejherowo. Z kolei drużyna Szombierek Bytom rozegra u siebie pierwszy mecz w rundzie wiosennej IV ligi. Rywalem Zielonych będą rezerwy Ruchu Chorzów.

Po zwycięstwie Polonistów na wyjeździe z GKS-em Bełchatów 1:0, nasz zespół czeka kolejny trudny mecz z drużyną, która również walczy o utrzymanie w II lidze. Zespół z Wejherowa zajmuje 9. miejsce, ale nad strefą spadkową ma zaledwie cztery punkty przewagi. Zapraszamy w piątkowy wieczór, 17 marca o 19.00 na stadion miejski przy ul. Olimpijskiej.

Z kolei piłkarze Szombierek Bytom mieli rozegrać w ubiegły weekend swój pierwszy mecz, jednak drużyna Nadwiślanu Góra została wycofana z rozgrywek IV ligi. Teraz w sobotę, 18 marca o 15.30 przy Frycza-Modrzewskiego popularni Zieloni zagrają z rezerwami Ruchu Chorzów. Zwycięstwo piłkarzy Szombierek z pewnością umocni ich pozycję w górnej części tabeli IV ligi.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.