Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 listopada 2017, Edyta, Edmund, Anatol

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Polonia gra dalej w Pucharze Polski

Polonia gra dalej w Pucharze Polski Data publikacji: 19 lipca 2016Rzuty karne były potrzebne do wyłonienia zwycięzcy w meczu rundy wstępnej Pucharu Polski między Świtem Skolwin a Polonią Bytom. Rzuty karne lepiej wykonywali niebiesko-czerwoni i to oni zagrają w kolejnej rundzie rozgrywek Pucharu Polski.

Po 90. minutach niedzielnego spotkania żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Również dwie dogrywki nie przyniosły rozstrzygnięcia i dopiero w serii rzutów karnych /5:4 dla Polonii Bytom/ wyłoniono zwycięską drużynę.

Niebiesko-czerwoni kolejny mecz w ramach 1/32 Pucharu Polski rozegrają na wyjeździe, 23 lipca o 17.00 z zespołem KKS 1925 Kalisz.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.