Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 lutego 2018, Leon, Ludmila, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ruszył przetarg na przebudowę boiska w Bytomiu - Miechowicach

Kolejny obiekt sportowy w Bytomiu doczeka się gruntownej modernizacji. We wtorek /30 stycznia/ ogłoszono przetarg na przebudowę boiska piłkarskiego KS Silesia w Bytomiu – Miechowicach przy ul. Dzierżonia. Wartość inwestycji to ponad 4,2 mln zł.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Polonia Bytom zwiększa swoją przewagę

Data publikacji: 17 kwietnia 2016Zwycięstwem czerwono-niebieskich zakończył się sobotni mecz /16 kwietnia/ z Rakowem Częstochowa. Poloniści wygrali u siebie 1:0 z pretendentem do awansu do I ligi – Rakowem Częstochowa.  Cenną bramkę strzelił Patryk Stefański. 

Podopieczni Ireneusza Kościelniaka, aby utrzymać się w II lidze nie mogą sobie pozwolić na utratę punktów podczas kolejnych spotkań z Gryfem Wejherowo i Nadwiślanem Góra. Te dwa mecze być może przesądzą, kto zdoła utrzymać się w II lidze, a kto w przyszłym sezonie zagra na boiskach trzeciej ligi.

Galeria zdjęć:Autor: wa
Zdjęcia: UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.