Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 grudnia 2018, Laura, Boguslaw, Gracjan

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Polonia Bytom zwiększa swoją przewagę

Data publikacji: 17 kwietnia 2016Zwycięstwem czerwono-niebieskich zakończył się sobotni mecz /16 kwietnia/ z Rakowem Częstochowa. Poloniści wygrali u siebie 1:0 z pretendentem do awansu do I ligi – Rakowem Częstochowa.  Cenną bramkę strzelił Patryk Stefański. 

Podopieczni Ireneusza Kościelniaka, aby utrzymać się w II lidze nie mogą sobie pozwolić na utratę punktów podczas kolejnych spotkań z Gryfem Wejherowo i Nadwiślanem Góra. Te dwa mecze być może przesądzą, kto zdoła utrzymać się w II lidze, a kto w przyszłym sezonie zagra na boiskach trzeciej ligi.

Galeria zdjęć:Autor: ww
Zdjęcia: UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.