Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 lutego 2018, Leon, Ludmila, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ruszył przetarg na przebudowę boiska w Bytomiu - Miechowicach

Kolejny obiekt sportowy w Bytomiu doczeka się gruntownej modernizacji. We wtorek /30 stycznia/ ogłoszono przetarg na przebudowę boiska piłkarskiego KS Silesia w Bytomiu – Miechowicach przy ul. Dzierżonia. Wartość inwestycji to ponad 4,2 mln zł.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Polonia Bytom dalej niepokonana

Data publikacji: 20 sierpnia 2016Podopieczni Ireneusza Kościelniaka odnieśli kolejne zwycięstwo. Na swojej murawie pokonali spadkowicza z I ligi – zespół GKS Bełchatów - 2:0.

Kolejne, trzecie zwycięstwo niebiesko-czerwoni wywalczyli sobie w piątek, 19 sierpnia. Jedyne gole podczas meczu strzelili bytomscy piłkarze: Aleksander Januszkiewicz i Patryk Stefański.

Kolejny wyjazdowy mecz odbędzie się 24 sierpnia. Polonia Bytom zagra z zespołem Gryf Wejherowo.

Galeria zdjęć:Autor: wa
Zdjęcia: UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.