Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 stycznia 2019, Piotr, Malgorzata

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Plenerowe lodowisko otwarte

Dobra informacja dla miłośników jazdy na łyżwach. Plenerowe lodowisko na pl. Sobieskiego jest już otwarte. Godzina na tafli kosztuje tylko 3 zł.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Pójść w ślady tenisistek

Pójść w ślady tenisistek Data publikacji: 21 września 2016W najbliższy piątek, 23 września tenisiści Górnika Bytom powalczą o Drużynowe Mistrzostwo Polski Seniorów. Nasza drużyna jest jednym z faworytów turnieju. Przypomnijmy, że 18 września  tenisistki Górnika Bytom wywalczyły Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorek. Tym samym po trzech latach nasze dziewczyny powróciły na najwyższe miejsce podium.

Juniorki w składzie: Marcelina Podlińska, Dominika Paczena, Zuzia Wilk,  Emma Zakordoniec, Sonia Grzywocz, Karolina Bogus i Magda Hędrzak, odniosły wspaniały sukces zwyciężając prestiżowe zawody. Teraz przed szansą na złoty medal staną nasi tenisiści. Od 23 do 25 września na kortach Górnika Bytom siedem drużyn: Górnik Bytom, AZS Poznań, Grunwald Poznań, Beskid Ustroń, Adventag Bielsko – Biała, ZTT Złotoryja oraz Vario Club Żerniki, powalczy o tytuł najlepszej drużyny w kraju.

Drużyna Górnika Bytom wystąpi w składzie: Grzegorz Panfil, Patryk Janik, Karol Duś, Błażej Koniusz, Karol Krawczyński, Wojciech Marek, Mateusz Kowalczyk, Max Steinberg oraz Igor Bujdo. Początek rywalizacji w piątek, 23 września o 10.00.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.