Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 stycznia 2018, Maria, Ildefons, Rajmund

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Podwójne złoto dla Górnika Bytom

Podwójne złoto dla Górnika Bytom Data publikacji: 25 września 2016Tenisistki i tenisiści Górnika Bytom po raz kolejny potwierdzili, że są najlepsi w Polsce. Dzisiaj, 25 września męska i żeńska drużyna seniorów sięgnęła po złote medale.

W Poznaniu nasze tenisistki pokonały gospodarzy AZS Poznań, zaś w Bytomiu nasz zespół po zaciętym meczu wygrał z Grunwaldem Poznań 4:3. Tym samym w jednym dniu obydwie drużyny wywalczyły złote krążki.

To kolejny wielki sukces bytomskiego klubu. Przypomnijmy, że tydzień temu tenisistki Górnika Bytom wywalczyły Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorek. Teraz sięgnęliśmy po Drużynowe Mistrzostwo Polski Kobiet i Mężczyzn w kategorii seniorów. Trzy złote medale to potwierdzenie dominacji bytomskiego tenisa w Polsce.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Górnik Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.