Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2017, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

W piątek, 15 grudnia otwarcie lodowiska sezonowego na pl. Sobieskiego

Dla miłośników jazdy na łyżwach mamy dobrą wiadomość. W piątek, 15 grudnia otwarte zostanie lodowisko odkryte na pl. Jana III Sobieskiego, które co roku cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród młodych bytomian. Zapraszamy w piątkowe popołudnie od godz. 16.00 na sezonową ślizgawkę.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Podtrzymać dobrą passę

Podtrzymać dobrą passę Data publikacji: 5 października 2016Podopieczni Michała Napierały, tenisiści 3S Polonii Bytom z każdym spotkaniem ligowym pną się w górę tabeli. Po piątkowym /30 września/ zwycięstwie w Bydgoszczy zajmują 3. miejsce w tabeli. W najbliższy piątek, 7 października niebiesko-czerwoni zagrają u siebie z Palmiarnią Zielona Góra.

Wygrana na wyjeździe z Zooleszczem Bydgoszcz 3:1 udowodniła, że Poloniści będą w tym sezonie walczyć o najwyższe cele w lidze. Nasi tenisiści mają na koncie już 9. punktów i do lidera – AZS Gdańsk – tracą zaledwie trzy punkty.

Polonię czekają w najbliższym czasie dwa ważne mecze. 7 października o 18.00 u siebie z ZKS-em Palmiarnią Zielona Góra oraz 9 października na wyjeździe z Energią-Manekin Toruń. Jeśli nasi tenisiści wygrają obydwa spotkania, mają szansę nawet na awans na fotel lidera superligi.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.