Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 października 2017, Halki, Filipa, Przybyslawa

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Judocy i judoczki powalczą w Memoriale im. Wiśniewskiego

Dla wielu młodych judoków i judoczek to jedna z najważniejszych imprez sportowych w roku. Mowa oczywiście o Otwartym Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Judo, który 4 listopada odbędzie się w Hali na Skarpie.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Podtrzymać dobrą passę

Podtrzymać dobrą passę Data publikacji: 5 października 2016Podopieczni Michała Napierały, tenisiści 3S Polonii Bytom z każdym spotkaniem ligowym pną się w górę tabeli. Po piątkowym /30 września/ zwycięstwie w Bydgoszczy zajmują 3. miejsce w tabeli. W najbliższy piątek, 7 października niebiesko-czerwoni zagrają u siebie z Palmiarnią Zielona Góra.

Wygrana na wyjeździe z Zooleszczem Bydgoszcz 3:1 udowodniła, że Poloniści będą w tym sezonie walczyć o najwyższe cele w lidze. Nasi tenisiści mają na koncie już 9. punktów i do lidera – AZS Gdańsk – tracą zaledwie trzy punkty.

Polonię czekają w najbliższym czasie dwa ważne mecze. 7 października o 18.00 u siebie z ZKS-em Palmiarnią Zielona Góra oraz 9 października na wyjeździe z Energią-Manekin Toruń. Jeśli nasi tenisiści wygrają obydwa spotkania, mają szansę nawet na awans na fotel lidera superligi.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.