Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lipca 2018, Aneta, Bogdan, Aleksy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Przewodniki turystyczne online

Wszystkim, którzy wybierają się na wycieczkę po Bytomiu, polecamy popularne przewodniki turystyczne. Znajdziesz w nich nie tylko informacje o atrakcjach, ale także gotowe propozycje spacerów, ścieżki dydaktyczne, ścieżki spacerowe, trasy turystyczne piesze i rowerowe. 

Podróże z i pod prąd

Podróże z i pod prąd Data publikacji: 24 lutego 2014To tytuł wystawy Grzegorza Gawlika, którą już od najbliższego piątku, 28 lutego będziemy mogli zobaczyć w Galerii Baszta w Bytomskim Centrum Kultury. Początek wernisażu o 18.00. Wstęp wolny.

Grzegorz Gawlik – podróżnik, alpinista, dziennikarz. Odbył podróże po 60 krajach na 6 kontynentach. Swoje wrażenia i obserwacje z wypraw przekazuje w artykułach podróżniczych, publicystycznych oraz sportowych. Pisze także bloga i relacje z wypraw i podróży. W piątek, 28 lutego podróżnik opowie o swojej ostatniej wyprawie, której celem były aktywne wulkany Indonezji i Filipin.

Na wystawie będziemy mogli zobaczyć fotografie, które alpinista wykonał w trakcie odbytych podróży, między innymi do: Nepalu, Indii, Argentyny Peru, Paragwaju, Maroka, Egiptu, Australii, Indonezji oraz Rosji.

Wystawa połączona będzie z wykładem oraz promocją książki Grzegorza Gawlika „Kamień zagłady”. Fotografie będzie można oglądać do 30 kwietnia.


Autor: Tomasz Sanecki

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.