Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 grudnia 2018, Dariusz, Urban, Gabriela

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Po angielsku o angielskim

Po angielsku o angielskim Data publikacji: 27 kwietnia 2017Kwietniową odsłonę Bytomskich Spotkań Europejskich zakończyły wczoraj /26 kwietnia/ warsztaty „Open your eyes - po co nam angielski”, w których wzięło udział ok. 150 uczniów z ośmiu bytomskich szkół.

Zadania, jakie stały przed uczestnikami były różnorodne, ale wszystkie oscylowały wokół komunikacji interpersonalnej  i wykorzystania języka angielskiego zarówno w pracy, jaki podczas zagranicznych wojaży.

Budujące jest to, ze większość uczestników chętnie uczy się angielskiego, wiedząc, że bez znajomości tego języka pozbawia się szansy na dobrą pracę i spotkania z ciekawymi ludźmi – mówi Magdalena Bosek, która poprowadziła zajęcia wraz z nauczycielkami SP nr 5: Moniką Sawką i Magdaleną Janus.

Bytomskie Spotkania Europejskie 2017 odbywają się pod Honorowym Patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: fot. Magdalena Janus

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.