Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 grudnia 2017, Alfred, Izydor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

W piątek, 15 grudnia otwarcie lodowiska sezonowego na pl. Sobieskiego

Dla miłośników jazdy na łyżwach mamy dobrą wiadomość. W piątek, 15 grudnia otwarte zostanie lodowisko odkryte na pl. Jana III Sobieskiego, które co roku cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród młodych bytomian. Zapraszamy w piątkowe popołudnie od godz. 16.00 na sezonową ślizgawkę.

Pluszaki w kosmosie

Data publikacji: 30 grudnia 2016Już po raz siódmy działająca w Suchej Górze filia Miejskiej Biblioteki Publicznej, zorganizowała konkurs plastyczny dla najmłodszych czytelników. Tym razem dzieci rysowały misia... w kosmosie.

W konkursie brały udział przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych z dzielnic północnych Bytomia( Stroszek, Sucha Góra). Z wielu prac do ścisłego finału zakwalifikowano 58 różnych form plastycznych. Uczestnicy finału otrzymali dyplomy i wyróżnienia. Nagrody ufundował rady Marek Wilk.

Autor: Biuro Prasowe UM w Bytomiu
Zdjęcia: arch. MBP

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.