Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lipca 2018, Aneta, Bogdan, Aleksy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

3,2 mln zł na termomodernizację dwóch hal sportowych

Jeszcze w tym roku rozpoczną się prace termomodernizacyjne w dwóch halach sportowych w Bytomiu. Remont przejdzie hala przy ul. Kosynierów 15 w Szombierkach oraz przy ul. Strzelców Bytomskich na Stroszku. Realizacja kolejnych inwestycji sportowych możliwa jest dzięki pozyskaniu przez miasto środków z Unii Europejskiej.

Weź udział w jubileuszowym 10. Półmaratonie Bytomskim

Bieganie to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszym kraju. W Polsce co roku organizuje się setki imprez, gdzie miłośnicy biegania mogą sprawdzić możliwości swojego organizmu. Jedną z nich jest Bytomski Półmaraton, którego jubileuszowa dziesiąta edycja odbędzie się wyjątkowo w sobotę, 15 września.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Piłkarze wodni zagrają w Pucharze Niepodległości

Piłkarze wodni zagrają w Pucharze Niepodległości Data publikacji: 8 listopada 2017Cztery zespoły z Polski i Ukrainy wezmą udział w jubileuszowym XX Międzynarodowym Turnieju Piłki Wodnej Młodzików o „Puchar Niepodległości”. Zawody rozegrane zostaną na pływalni miejskiej przy ul. Parkowej 1 od 10 do 12 listopada, a trzydniową imprezę zainauguruje mecz WTS Polonia Bytom z Eurosportem Lwów.

Do rywalizacji o Puchar Niepodległości przystąpią dwie polskie drużyny: WTS Polonia Bytom oraz UKS Neptun Łódź, a także dwa zespoły z Ukrainy – Eurosport Lwów i UFK Lwów.

Mecz otwarcia rozegrają 10 listopada o 17.00 drużyny WTS Polonia Bytom i Eurosport Lwów. Zakończenie turnieju zaplanowano na niedzielę, 12 listopada o 11.00. Wówczas poznamy zwycięzcę całej imprezy.

XX Międzynarodowy Turniej Piłki Wodnej Młodzików o „Puchar Niepodległości” został dofinansowany przez gminę Bytom.

Zobacz plan zawodów:

10 listopada 2017 r. – piątek:
17:00    WTS Polonia Bytom – Eurosport Lviv;
18:00    UFK Lviv – UKS Neptun Łódź;

11 listopada 2017 r. – sobota:
 9:30    rozgrzewka;
10:00    Eurosport Lviv – UFK Lviv;
11:00    WTS Polonia Bytom – UKS Neptun Łódź;

Mecze drużyn klubowych towarzyszące turniejowi:


12:30    Młodzicy U-13 – Młodzicy U-12
14:00    Masters – Juniorzy
17:00    Eurosport Lviv – UKS Neptun Łódź
18:00    WTS Polonia Bytom – UFK Lviv

12 listopada 2017 r. – niedziela – Finały:
 9:00    Mecz o III miejsce;
10:00    Mecz o I   miejsce.
11:00    Uroczyste zakończenie zawodów.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.