Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 września 2018, Justyna, Łucja, Cyprian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Nadzieje polskiego boksu na Memoriale Błażyńskiego

Młodzi bokserzy z Polski, Rosji, Ukrainy, Republiki Czeskiej oraz Anglii zaprezentują swoje umiejętności podczas XIII Memoriału im. Leszka Błażyńskiego. Na ringu zobaczymy również młodych, obiecujących zawodników – Damiana Durkacza i Oskara Safaryana. Zapraszamy 6 i 7 października do Teatru Rozbark. Wstęp wolny!

Lubisz ekstremalne biegi? Zapraszamy do Bytomia

Tym razem przed dwa dni /6 i 7 października/ biegacze będą zmagać się z ekstremalną trasą w Dolomitach Sportowej Dolinie, w trakcie której będą musieli pokonać zasieki, ściankę ruchomą, drabinkę poziomą, mokradła, tunel i wiele innych niespodzianek. Zapraszamy na kolejny bytomski Ekstremalny Bieg Harpagana.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Piłkarze wodni zagrają w Pucharze Niepodległości

Piłkarze wodni zagrają w Pucharze Niepodległości Data publikacji: 2 listopada 2016Sześć zespołów z Polski, Słowacji i Litwy zagra w XIX Międzynarodowym Turnieju Piłki Wodnej Młodzików o Puchar Niepodległości, który rozegrany zostanie na Pływalni Krytej od 4 do 6 listopada. Trzydniowa impreza rozpocznie się w piątek, 4 listopada meczem dwóch bytomskich zespołów.

Do rywalizacji o Puchar Niepodległości przystąpią cztery polskie drużyny: WTS Polonia I Bytom, WTS Polonia II Bytom, SMS Gorzów Wielkopolski oraz UKS Neptun Łódź. Z zagranicy zobaczymy słowacki PVK Vrutky oraz litewski Vilnius.

Mecz otwarcia rozegrają dwa bytomskie zespoły, 4 listopada o 17.00. Zakończenie turnieju zaplanowano na niedzielę, 6 listopada o 12.00. Impreza dofinansowana została przez gminę Bytom.
PN16_2_Plakat.jpg

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.