Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 stycznia 2019, Marian, Jan, Antoni

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Plenerowe lodowisko otwarte

Dobra informacja dla miłośników jazdy na łyżwach. Plenerowe lodowisko na pl. Sobieskiego jest już otwarte. Godzina na tafli kosztuje tylko 3 zł.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Piłkarze wodni powalczą o Puchar Niepodległości

Piłkarze wodni powalczą o Puchar Niepodległości Data publikacji: 29 października 2018Polskie i ukraińskie zespoły wezmą udział w XXI Międzynarodowym Turnieju o Puchar Niepodległości, który rozegrany zostanie na Pływalni Krytej przy ul. Parkowej 1 w Bytomiu. Turniej jest jedną z imprez towarzyszących wydarzeniom związanym z obchodami 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Impreza, w której swoje umiejętności zaprezentują młodzicy odbędzie się od 2 do 4 listopada na miejskiej pływalni. Powalczą w niej o trofeum  - Puchar Niepodległości - zespołu: WTS Polonia Bytom /gospodarz imprezy/, UKS Neptun Łódź oraz dwie drużyny z Ukrainy – KWWS Aquapark Lwów oraz LSS Lwów.

Turniej rozpocznie się 2 listopada o 17.00 meczem Polonii Bytom z KWWS Aquapark Lwów. W tym samym dniu /godz. 18.00/ zmierzy się UKS Neptun Łódź z LSS Lwów. Kolejne mecze rozegrane zostaną w sobotę i niedzielę /3-4 listopada/.

Szczegóły na załączonym plakacie.
TN18_Bytom_Plakat.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.