Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 października 2017, Marleny, Edwarda, Seweryna

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Jubileuszowa 100. Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna

To będzie wyjątkowa Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna. Już po raz setny zbiorą się miłośnicy jednośladów, którzy przejadą ulicami naszego miasta. Zapraszamy wszystkich rowerzystów do wspólnej zabawy. Zaczynamy w piątek, 27 października o 18.00 na bytomskim Rynku.

Judocy i judoczki powalczą w Memoriale im. Wiśniewskiego

Dla wielu młodych judoków i judoczek to jedna z najważniejszych imprez sportowych w roku. Mowa oczywiście o Otwartym Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Judo, który 4 listopada odbędzie się w Hali na Skarpie.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Piłkarze Szombierek Bytom wracają na ligowe boiska

Piłkarze Szombierek Bytom wracają na ligowe boiska Data publikacji: 10 marca 2016Już w najbliższą sobotę, 12 marca o 15.00 popularni Zieloni zainaugurują u siebie rundę wiosenną III ligi. Ich rywalem będzie lider tabeli – zespół Odry Opole.

Podopieczni Radosława Osadnika zajmują po rundzie jesiennej 9. miejsce w tabeli i wiosną będą musieli walczyć o utrzymanie w III lidze. O pierwsze punkty w najbliższą sobotę będzie bardzo trudno, bowiem do Bytomia przyjeżdża lider tabeli Odra Opole, która w ubiegłym sezonie również walczyła o awans do II ligi.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.