Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 stycznia 2018, Anastazy, Wincenty, Wiktor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Piłkarze Szombierek Bytom wracają na ligowe boiska

Piłkarze Szombierek Bytom wracają na ligowe boiska Data publikacji: 10 marca 2016Już w najbliższą sobotę, 12 marca o 15.00 popularni Zieloni zainaugurują u siebie rundę wiosenną III ligi. Ich rywalem będzie lider tabeli – zespół Odry Opole.

Podopieczni Radosława Osadnika zajmują po rundzie jesiennej 9. miejsce w tabeli i wiosną będą musieli walczyć o utrzymanie w III lidze. O pierwsze punkty w najbliższą sobotę będzie bardzo trudno, bowiem do Bytomia przyjeżdża lider tabeli Odra Opole, która w ubiegłym sezonie również walczyła o awans do II ligi.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.