Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 kwietnia 2017, Aleks, Grzegorz, Aleksander

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pobiegną by uczcić zmarłego policjanta

Rozpoczęły się zapisy do III edycji Wojewódzkich Mistrzostw Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego. Impreza, która odbędzie się w Dolomitach Sportowej Dolinie od dwóch lat cieszy się ogromną popularnością. W 2016 roku w zawodach wystartowało 250 biegaczy. Jak będzie w tym roku przekonamy się 10 maja

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Piłkarski kwiecień Polonii i Szombierek Bytom

Piłkarski kwiecień Polonii i Szombierek Bytom Data publikacji: 13 kwietnia 2017Po dwa spotkania rozegrają w kwietniu piłkarze Szombierek i Polonii Bytom. Popularni Zieloni, którzy zajmują miejsce w czołówce IV ligi podejmą u siebie Sarmację Będzin i Przemszę Siewierz. Z kolei Poloniści zagrają z Radomiakiem Radom i Rozwojem Katowice.

Niebiesko-czerwoni, którzy walczą o utrzymanie w II lidze, 15 kwietnia /sobota/ o 19.00 zagrają z walczącym o awans do I ligi Radomiakiem Radom. Z kolei w piątek, 28 kwietnia o 19.00 podejmą u siebie w derbach Górnego Śląska spadkowicza z I ligi - Rozwój Katowice.

Popularni Zieloni, którzy całkiem dobrze radzą sobie w IV lidze zagrają 15 kwietnia o 13.00 z Sarmacją Będzin, zaś 22 kwietnia /godz. 17.00/ z Przemszą Siewierz. Rywale Szombierek to również zespoły z górnej części tabeli, co gwarantuje emocje na stadionie przy Frycza – Modrzewskiego.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.