Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
27 maja 2018, Juliusz, Magdalena, Jan

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Weź udział w jubileuszowym 10. Półmaratonie Bytomskim

Bieganie to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszym kraju. W Polsce co roku organizuje się setki imprez, gdzie miłośnicy biegania mogą sprawdzić możliwości swojego organizmu. Jedną z nich jest Bytomski Półmaraton, którego jubileuszowa dziesiąta edycja odbędzie się wyjątkowo w sobotę, 15 września.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Piłkarski kwiecień Polonii i Szombierek Bytom

Piłkarski kwiecień Polonii i Szombierek Bytom Data publikacji: 13 kwietnia 2017Po dwa spotkania rozegrają w kwietniu piłkarze Szombierek i Polonii Bytom. Popularni Zieloni, którzy zajmują miejsce w czołówce IV ligi podejmą u siebie Sarmację Będzin i Przemszę Siewierz. Z kolei Poloniści zagrają z Radomiakiem Radom i Rozwojem Katowice.

Niebiesko-czerwoni, którzy walczą o utrzymanie w II lidze, 15 kwietnia /sobota/ o 19.00 zagrają z walczącym o awans do I ligi Radomiakiem Radom. Z kolei w piątek, 28 kwietnia o 19.00 podejmą u siebie w derbach Górnego Śląska spadkowicza z I ligi - Rozwój Katowice.

Popularni Zieloni, którzy całkiem dobrze radzą sobie w IV lidze zagrają 15 kwietnia o 13.00 z Sarmacją Będzin, zaś 22 kwietnia /godz. 17.00/ z Przemszą Siewierz. Rywale Szombierek to również zespoły z górnej części tabeli, co gwarantuje emocje na stadionie przy Frycza – Modrzewskiego.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.