Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 grudnia 2018, Olimpia, Łukasz, Jolanta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Piknikowy weekend

Piknikowy weekend Data publikacji: 29 maja 2017Integracja uczniów oraz ich rodziców to ważny element każdej jednostki edukacyjnej - mówił Damian Bartyla, prezydent Bytomia podczas festynów szkolnych i przedszkolnych, które odbyły sie w miniony weekend.

Jaki jest udany przepis na udany piknik czy festyn? Dobra pogoda, goście oraz mnóstwo uśmiechu i zabawy. Niczego z tej listy nie zabrakło podczas weekendowych imprez, a było ich w Bytomiu aż cztery.

Świętowali w Przedszkolu nr 14 z Rozbarku, Szkole Podstawowej nr 44 w Szombierkach, Gimnazjum nr 11 w Łagiewnikach oraz w Szkole Podstawowej nr 3 przy ulicy Strażackiej w Centrum i w Szkole Podstawowej nr 9.

Organizatorzy zapewnili świetną zabawę dla gości w różnym wieku. Dla dzieci były gry i zabawy z nagrodami, a dla ich opiekunów była muzyka oraz wyborna uczta kulinarna. W repertuarze znalazły się dmuchańce, kule wodne, pokazy sztuk walki, występy artystyczne uczniów. Nie zabrakło również strażaków, którzy poprzez zabawę edukowali młodych ludzi jak ważne są zasady bezpieczeństwa.


Galeria zdjęć:Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.