Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 sierpinia 2018, Nora, Joachim, Roch

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pikniki i festyny w sąsiedztwie

Pikniki i festyny w sąsiedztwie Data publikacji: 4 czerwca 2017Pod znakiem dobrej zabawy upłynął weekend w kilku bytomskich szkołach. Na rodzinnych piknikach m.in. w SP nr 46 w Szombierkach oraz SP nr 23, swój wolny czas spędzili nie tylko uczniowie oraz i rodziny, ale również lokalna społeczność.

Pikniki rodzinne, festyny czy zabawy organizowane we wspólnotach lokalnych, takich jak szkoły umacniają w nas poczucie więzi i integracji. Są też okazją do zaprezentowania szkolnych talentów i osiągnięć swoich uczniów, podziwiania występów artystycznych i turniejów sportowych, w których biorą udział nie tylko najmłodsi, ale i całe rodziny
- mówił Damian Bartyla, prezydent Bytomia.

Organizatorzy lokalnych zabaw przygotowali mnóstwo atrakcji: konkursy i zabawy, warszataty, występy dzieci oraz profesjonalnych zespołów.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.