Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 listopada 2017, Cecylia, Jonatan, Stefan

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Piknik kolejowy odwołany!

Piknik kolejowy odwołany! Data publikacji: 21 października 2017Z przykrością informujemy, że Piknik kolejowy, który miał się odbyć dzisiaj na naszym dworcu został odwołany. Niestety Urząd Miejski nie został o tym poinformowany. O tym, że na dworcu nic się nie dzieje dowiedzieliśmy się od mieszkańców.

Jak podaje organizator imprezy na swojej stronie internetowej, do odwołania pikniku został zmuszony po decyzji Biura Komunikacji i Promocji Wydziału Promocji i Wizerunku PKP PLK w Warszawie. Władze PKP negatywnie zaopiniowały ideę imprezy i wolę jej wspomożenia.

Pozostaje mi tylko przeprosić.(...) Najbardziej przepraszam wszystkich tych, którzy wybierali się w sobotę na bytomski dworzec. Odbiór poniedziałkowej informacji o imprezie sięgnął kilku tysięcy odsłon. To świadczyło, że możemy spodziewać się sporej frekwencji. Przepraszam,  jeszcze raz, wszystkich którzy sobotnie południe planowali spędzić razem z koleją – poinformował na swojej stronie organizator Pikniku kolejowego.


Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: www.silesiainfotransport.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.