Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 października 2018, Florentyny, Ambrozego, Gawla

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Piknik integracyjny w Parku Miejskim

Piknik integracyjny w Parku Miejskim Data publikacji: 14 kwietnia 2016Występy artystyczne, pokaz widowiskowej capoeiry i wspólna zumba – to tylko część atrakcji pikniku integracyjnego, który już w najbliższy piątek /15 kwietnia/ organizuje w Parku Miejskim Bytomskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej.

Od wielu lat to bytomskie stowarzyszenie organizuje imprezy, do udziału w których zaprasza lokalną społeczność oraz inne placówki zajmujące się na co dzień pracą z osobami niepełnosprawnymi i nie tylko. To nietypowa lekcja tolerancji, uczenie otwartości na problemy innych. Wychodząc z murów placówki, dzielą się swoimi pasjami i talentami. Nie inaczej będzie podczas piątkowego pikniku.

Tego dnia w muszli koncertowej zaplanowano występy Wiktora Trojanowskiego i Bernadetty Kowalskiej, których twórczość znana jest głównie fanom śląskich szlagierów. Będzie też coś dla miłośników klasyki, bowiem w samo południe na plenerowej scenie wystąpią artyści Opery Śląskiej.

Nie zabraknie też kiermaszu prac plastycznych i rękodzielniczych wykonanych przez podopiecznych stowarzyszenia podczas warsztatów terapii zajęciowej. Na smakoszy czeka tradycyjna przystawka - chleba ze smalcem, który, jak wiadomo, wyjątkowo dobrze smakuje w plenerze.

Piknik rozpocznie się o 10.00 i potrwa do 18.00.

Imprezę poprowadzi zespół Banita Band.

Pobierz szczegółowy program

Autor: AK
Zdjęcia: arch.BSDiMN

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.