Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 lipca 2018, Maria, Stefan, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Piknik Biznesu i Sportu

Piknik Biznesu i Sportu Data publikacji: 3 września 2016Już czwarty raz bytomscy przedsiębiorcy oraz sportowcy spotkali się na Pikniku Biznesu i Sportu. Te dwa środowiska z pozoru bardzo różne, mają wiele wspólnego. Ich przedstawiciele charakteryzują się determinacją, odpornością na porażki, wielką wiarą w siebie – wszystko po to, aby osiągnąć sukces. Piknik był okazją do nawiązania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń.

Sport i gospodarka, to dziedziny, które mogą się nawzajem wspierać oraz ponownie stać się jednym z fundamentów rozwoju naszego Miasta – powiedział Damian Bartyla, Prezydent Bytomia. Dzisiejsza impreza jest dla mnie okazją do złożenia Państwu podziękowania za Waszą działalność, osiągnięcia i ważny głos doradczy przy podejmowaniu decyzji dotyczących przyszłości miasta - dodał.

W trakcie imprezy swoje umiejętności zaprezentowali juniorzy z Klubu Sportowego „Górnik” Bytom. Wszystkim gościom czas umilała Ewa Uryga, pochodząca z Bytomia wokalistka jazzowa. Organizatorem była Bytomska Rada Biznesu, na czele której stoi Krzysztof Gajos.


Galeria zdjęć:Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.