Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 października 2018, Halki, Filipa, Przybyslawa

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pierwszy inwestor w KSSE ruszył z produkcją

Oparta na najnowocześniejszych technologiach hala produkcyjno – magazynowa, w której produkowane są panele do bram segmentowych i ogrodzeń została dzisiaj, /11 października/ oficjalne otwarta przez firmę EPCO Polska Sp. z o.o.

Dlaczego Bytom? Bo tak!

Dlaczego warto inwestować w Bytomiu? To pytanie pada w nowym spocie promującym rozwój gospodarczy w naszym mieście. Nakręcony dla Urzędu Miejskiego w Bytomiu film właśnie został udostępniony w sieci.

Piknik Biznesu i Sportu

Piknik Biznesu i Sportu Data publikacji: 3 września 2016Już czwarty raz bytomscy przedsiębiorcy oraz sportowcy spotkali się na Pikniku Biznesu i Sportu. Te dwa środowiska z pozoru bardzo różne, mają wiele wspólnego. Ich przedstawiciele charakteryzują się determinacją, odpornością na porażki, wielką wiarą w siebie – wszystko po to, aby osiągnąć sukces. Piknik był okazją do nawiązania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń.

Sport i gospodarka, to dziedziny, które mogą się nawzajem wspierać oraz ponownie stać się jednym z fundamentów rozwoju naszego Miasta – powiedział Damian Bartyla, Prezydent Bytomia. Dzisiejsza impreza jest dla mnie okazją do złożenia Państwu podziękowania za Waszą działalność, osiągnięcia i ważny głos doradczy przy podejmowaniu decyzji dotyczących przyszłości miasta - dodał.

W trakcie imprezy swoje umiejętności zaprezentowali juniorzy z Klubu Sportowego „Górnik” Bytom. Wszystkim gościom czas umilała Ewa Uryga, pochodząca z Bytomia wokalistka jazzowa. Organizatorem była Bytomska Rada Biznesu, na czele której stoi Krzysztof Gajos.


Galeria zdjęć:Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.