Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 czerwca 2018, Paulina, Jan, Tomasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Pierwszy ligowy mecz Szombierek u siebie

Pierwszy ligowy mecz Szombierek u siebie Data publikacji: 19 sierpnia 2016Raków II Częstochowa będzie pierwszym rywalem Szombierek Bytom na stadionie przy Frycza-Modrzewskiego w sezonie 2016/2017. Mecz zostanie rozegrany w sobotę, 20 sierpnia o 17.00.

Pierwszy ligowy mecz sezonu 2016/2017 IV ligi popularni Zieloni przegrali na wyjeździe 2:3 z Nadwiślanem Góra. W środę, 17 sierpnia piłkarze Szombierek pokonali z kolei na wyjeździe rezerwy Ruchu Chorzów 1:0. Po dwóch spotkaniach Zieloni mają na koncie trzy punkty i zajmują 9. miejsce w tabeli IV ligi.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.