Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 stycznia 2018, Maria, Ildefons, Rajmund

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Pierwsze starcie dla GKS-u Tychy

Pierwsze starcie dla GKS-u Tychy Data publikacji: 8 marca 2017Pierwszy półfinałowy mecz play-off PHL  zakończył się wczoraj, 7 marca pewnym zwycięstwem hokeistów GKS-u Tychy 3:0. Dzisiaj, 8 marca również w Tychach odbędzie się drugie spotkanie.

Pierwsza tercja wtorkowego spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem. W dwóch kolejnych już dominowali gospodarze, którzy po bramkach Jaroslava Kristka, Bartłomieja Jeziorskiego i Jozefa Vitka, pewnie wygrali 3:0.

Dzisiaj o 18.00 w Tychach rozegrane zostanie drugie spotkanie. Rewanże 11 i 12 marca w Bytomiu.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.