Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
10 grudnia 2018, Julia, Judyta, Daniel

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Pechowa przegrana

Pechowa przegrana Data publikacji: 4 grudnia 2013Dla losów meczu, jak się później okazało, decydująca okazała się pierwsza tercja spotkania. Podopieczni Miroslava Ihnaczaka, hokeiści Polonii Bytom mieli kilka dogodnych sytuacji do wyrównania, jednak w bramce gości rewelacyjnie spisywał się Przemysław Odrobny. Bardzo blisko gola niebiesko-czerwoni byli na 64 sekundy przed końcem meczu, gdy bramkarz Jastrzębia zatrzymał krążek na linii bramkowej po strzale Jarosława Dołęgi. Sędzia postanowił jednak obejrzeć tę sytuację na zapisie wideo, uznając, że bramki nie było. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:1 dla zespołu z Jastrzębia.

Po 26. kolejkach niebiesko-czerwoni mają na swoim koncie 13. punktów i nadal zajmują 8. miejsce w tabeli.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.