Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2017, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

W piątek, 15 grudnia otwarcie lodowiska sezonowego na pl. Sobieskiego

Dla miłośników jazdy na łyżwach mamy dobrą wiadomość. W piątek, 15 grudnia otwarte zostanie lodowisko odkryte na pl. Jana III Sobieskiego, które co roku cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród młodych bytomian. Zapraszamy w piątkowe popołudnie od godz. 16.00 na sezonową ślizgawkę.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Pechowa 13 kolejka dla bytomian

Pechowa 13 kolejka dla bytomian Data publikacji: 18 lutego 2017Podczas piątkowego, 17 lutego spotkania w 13. kolejce LOTTO Superligi 3S Polonia Bytom przegrała z Zooleszczem Gwiazdą Bydgoszcz. Na cztery rozegrane pojedynki bytomianie zwyciężyli tylko jeden. Zdobywcą punktu był Tomas Konecny.

Zarówno polonistom jak i drużynie z Bydgoszczy zależało na punktach. Większą motywację mieli jwednak goście, którzy walczą o utrzymanie w LOTTO Superlidze. Przeciwnicy swoją determinację pokazali już wcześniej pokonując mistrza Polski - KS Unię AZS AWFiS Gdańsk.

13 kolejka rozegrana w Hali na Skarpie rozpoczęła się dość obiecująco. Tomas Konecny pokonał 3:0 Marka Badowskiego. W kolejnych pojedynkach Robert Floras przegrał z Chao Zhai wygrywając jeden set, a Paweł Chmiel zakończył swoją walkę wynikiem 0:3 dla Adama Pattantyusa. Ostatnia rozgrywka potwierdziła determinację gości. Chao Zhai pewnie pokonał najlepszego zawodnika bytomskiej drużyny Tomasa Konecnego 0:3.

W następnej kolejce 10 marca 3S Polonia Bytom podejmie u siebie AZS Politechnikę Rzeszów.

Galeria zdjęć:Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.