Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lipca 2018, Aneta, Bogdan, Aleksy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Pasjonaci podróżowania w Biurze Promocji Bytomia

Data publikacji: 29 maja 2017Kenia – to ostatni kierunek podróży sobotnich gości Biura Promocji Bytomia. Alicja i Janusz Murzynowscy podczas spotkania z cyklu „Sobota z Pasją” opowiedzieli o Kenii, jego zwyczajach, przyrodzie oraz kulturze tego miejsca.

Podróżnicy w swoim życiu zwiedzili już wiele miejsc. Na mapie ich wycieczek można znaleźć między innymi Izrael, Jordanię, Tybet, Hiszpanię, Kretę, Etiopię, Włochy, Chiny, Maderę, Maltę, Wyspy Kanaryjskie oraz Korsykę.

Po Europie wycieczki organizujemy sobie sami, aby nie ograniczać się do programu biura podróży, jednak poza nasz kontynent podróżujemy, korzystając z usług profesjonalistów – powiedzieli podróżnicy. Najpiękniejsze miejsce w jakim byliśmy to Madera, którą nazywamy zieloną wyspą wędrówki bez końca – dodali.

Murzynowscy na podróże poświęcają większość swojego czasu wolnego. Na pytanie, gdzie chcą jeszcze pojechać, odpowiadają krótko: tam, gdzie nas jeszcze nie było. Jednak przyznają, że w planach mają Amerykę Południową oraz Skandynawię.

 
1.jpg     2.jpg     3.jpg

Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: Agnieszka Broda

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.