Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 grudnia 2017, Albina, Zdzislaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Już jest świąteczny rozkład jazdy KZK GOP

Komunikacyjny Związek Komunalny GOP w okresie weekendu przedświątecznego /16-17 grudnia/ oraz w okresie świąt i zimowej przerwy świątecznej 23 grudnia – 1 stycznia wprowadził zmiany w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej i tramwajowej.

Kolejny odcinek Strzelców Bytomskich przebudowany

Kosztem ponad 730 tysięcy zł przebudowany został kolejny odcinek jednej z głównych ulic naszego miasta. Zakończyły się właśnie prace na odcinku ul. Strzelców Bytomskich od wiaduktu kolejowego /przy dawnej KWK „Powstańców Śląskich”/ do ul. Objazdowej.

Wokół zdrowia seniora

To temat przewodni konferencji „Zdrowie Seniora”, która 15 grudnia odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Bytomiu. Podczas niej poruszone zostaną kwestie związane z chorobą  Alzheimera, chorobami narządu wzroku i słuchu oraz zaburzeniami równowagi ciała.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szósta edycja Mieszkania dla Młodych

Dziewięć kolejnych lokali mieszkalnych czeka na chętnych do ich wynajęcia w ramach szóstej edycji programu „Mieszkania dla Młodych” w Bytomiu. Są to mieszkania do remontu, który najemca musi wykonać we własnym zakresie i na własny koszt przed zawarciem umowy najmu.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Pasjonaci podróżowania w Biurze Promocji Bytomia

Data publikacji: 29 maja 2017Kenia – to ostatni kierunek podróży sobotnich gości Biura Promocji Bytomia. Alicja i Janusz Murzynowscy podczas spotkania z cyklu „Sobota z Pasją” opowiedzieli o Kenii, jego zwyczajach, przyrodzie oraz kulturze tego miejsca.

Podróżnicy w swoim życiu zwiedzili już wiele miejsc. Na mapie ich wycieczek można znaleźć między innymi Izrael, Jordanię, Tybet, Hiszpanię, Kretę, Etiopię, Włochy, Chiny, Maderę, Maltę, Wyspy Kanaryjskie oraz Korsykę.

Po Europie wycieczki organizujemy sobie sami, aby nie ograniczać się do programu biura podróży, jednak poza nasz kontynent podróżujemy, korzystając z usług profesjonalistów – powiedzieli podróżnicy. Najpiękniejsze miejsce w jakim byliśmy to Madera, którą nazywamy zieloną wyspą wędrówki bez końca – dodali.

Murzynowscy na podróże poświęcają większość swojego czasu wolnego. Na pytanie, gdzie chcą jeszcze pojechać, odpowiadają krótko: tam, gdzie nas jeszcze nie było. Jednak przyznają, że w planach mają Amerykę Południową oraz Skandynawię.

 
1.jpg     2.jpg     3.jpg

Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: Agnieszka Broda

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.