Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 marca 2018, Lubomir, Benedykt, Mikolaj

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Utrudnienia drogowe na ul. Wrocławskiej

Kierowcy korzystający na co dzień z ul. Wrocławskiej będą musieli przygotować się na utrudnienia drogowe. Od 21 marca /od godzin porannych/ na ul. Wrocławskiej /odcinek od ul. Reja do ul. Konstytucji/ będzie prowadzony, w związku z występującymi szkodami górniczymi, remont wiaduktu drogowego.

Uwaga mieszkańcy! 30 marca Urząd Miejski i USC będą nieczynne

W dniu 30 marca /Wielki Piątek/ Urząd Stanu Cywilnego i Urząd Miejski w Bytomiu będą nieczynne za wyjątkiem Powiatowej Komisji Lekarskiej realizującej kwalifikację wojskową, która mieści się w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Smolenia 35. Ponadto 31 marca /Wielka Sobota/ USC nie będzie pełnił dyżuru /w sprawie zgonów/.

Uwaga! Zmiana siedziby Biura Terenowego ZUS w Bytomiu

Ważna zmiana dla klientów bytomskiego Biura Terenowego ZUS. Od 1 kwietnia nowa siedziba biura będzie znajdowała się w budynku przy ul. Karola Miarki 8. Dotychczasowa placówka mieszcząca się w budynku przy ul. Sądowej 8 zakończy działalność 31 marca.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Pasjonaci podróżowania w Biurze Promocji Bytomia

Data publikacji: 29 maja 2017Kenia – to ostatni kierunek podróży sobotnich gości Biura Promocji Bytomia. Alicja i Janusz Murzynowscy podczas spotkania z cyklu „Sobota z Pasją” opowiedzieli o Kenii, jego zwyczajach, przyrodzie oraz kulturze tego miejsca.

Podróżnicy w swoim życiu zwiedzili już wiele miejsc. Na mapie ich wycieczek można znaleźć między innymi Izrael, Jordanię, Tybet, Hiszpanię, Kretę, Etiopię, Włochy, Chiny, Maderę, Maltę, Wyspy Kanaryjskie oraz Korsykę.

Po Europie wycieczki organizujemy sobie sami, aby nie ograniczać się do programu biura podróży, jednak poza nasz kontynent podróżujemy, korzystając z usług profesjonalistów – powiedzieli podróżnicy. Najpiękniejsze miejsce w jakim byliśmy to Madera, którą nazywamy zieloną wyspą wędrówki bez końca – dodali.

Murzynowscy na podróże poświęcają większość swojego czasu wolnego. Na pytanie, gdzie chcą jeszcze pojechać, odpowiadają krótko: tam, gdzie nas jeszcze nie było. Jednak przyznają, że w planach mają Amerykę Południową oraz Skandynawię.

 
1.jpg     2.jpg     3.jpg

Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: Agnieszka Broda

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.