Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 października 2017, Lucyny, Malgorzaty, Wiktora

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Pasjonaci podróżowania w Biurze Promocji Bytomia

Data publikacji: 29 maja 2017Kenia – to ostatni kierunek podróży sobotnich gości Biura Promocji Bytomia. Alicja i Janusz Murzynowscy podczas spotkania z cyklu „Sobota z Pasją” opowiedzieli o Kenii, jego zwyczajach, przyrodzie oraz kulturze tego miejsca.

Podróżnicy w swoim życiu zwiedzili już wiele miejsc. Na mapie ich wycieczek można znaleźć między innymi Izrael, Jordanię, Tybet, Hiszpanię, Kretę, Etiopię, Włochy, Chiny, Maderę, Maltę, Wyspy Kanaryjskie oraz Korsykę.

Po Europie wycieczki organizujemy sobie sami, aby nie ograniczać się do programu biura podróży, jednak poza nasz kontynent podróżujemy, korzystając z usług profesjonalistów – powiedzieli podróżnicy. Najpiękniejsze miejsce w jakim byliśmy to Madera, którą nazywamy zieloną wyspą wędrówki bez końca – dodali.

Murzynowscy na podróże poświęcają większość swojego czasu wolnego. Na pytanie, gdzie chcą jeszcze pojechać, odpowiadają krótko: tam, gdzie nas jeszcze nie było. Jednak przyznają, że w planach mają Amerykę Południową oraz Skandynawię.

 
1.jpg     2.jpg     3.jpg

Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: Agnieszka Broda

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.