Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 lutego 2018, Maciej, Bogusz, Modest

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pamiętajmy o Żołnierzach Wyklętych

Przez lata władze komunistyczne próbowały zatrzeć o nich pamięć. Choć byli bohaterami i walczyli o wolną i niepodległą Polskę w czasach reżimu komunistycznego, nie wolno było o nich nawet wspominać. Mowa o Żołnierzach Wyklętych. 1 marca w całym kraju uczcimy ich pamięć. Hołd oddadzą także bytomianie.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Otwarcie sezonowego lodowiska

Otwarcie sezonowego lodowiska Data publikacji: 16 grudnia 2013Każdy będzie mógł skorzystać z darmowej nauki jazdy na łyżwach. W rolę instruktorów wcielą się trenerzy niebiesko-czerwonych. O godzinie 17:00 swoje umiejętności zaprezentują najmłodsi hokeiści podczas meczów pokazowych grup U-8 i U-10. W przerwach będą konkursy dla publiczności. Godzinę później rozpocznie się ślizgawka połączona z konkursem na najlepszego solistę i najlepszej pary wieczoru.

Serdecznie zapraszamy!


Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: OSiR Bytom

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.