Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 kwietnia 2018, Maria, Marcelina, Marzena

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Nowa hala za prawie 3,7 mln zł już otwarta!

To jedna z najważniejszych inwestycji jaka zrealizowana została na kortach Górnika Bytom przy ul. Tarnogórskiej. Dzięki niej nie tylko młodzi zawodnicy i zawodniczki będą mogli trenować w komfortowych warunkach, ale wzrośnie również prestiż bytomskiego tenisa. Dzisiaj, 19 kwietnia uroczyście otwarto nową halę tenisową.

Biegacze uczczą Święto Konstytucji 3 Maja

Coroczne obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Bytomiu nie mogą się obejść bez tradycyjnego biegu ulicami naszego miasta. Bieg Konstytucji to od wielu lat jedna z najważniejszych imprez sportowych w Bytomiu, w której udział biorą biegacze z całego Górnego Ślaska.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Ostatnie mecze tenisistów

Ostatnie mecze tenisistów Data publikacji: 11 maja 201712 i 15 maja tenisiści 3S Polonii Bytom zagrają ostatnie mecze rundy zasadniczej superligi sezonu 2016/2017. Przypomnijmy, że po 20. kolejkach Poloniści zajmują dopiero 9. miejsce w tabeli. Z kolei 13 maja zapraszamy kibiców na półfinał Pucharu Polski.

12 maja o 18.00 w Hali na Skarpie nasi tenisiści podejmą zespół KST ENERGA - MANEKIN Toruń, który spadł do I ligi. Z kolei 15 maja, również o 18.00, niebiesko-czerwoni zagrają z drużyną PKS Kolping Jarosław, która podobnie jak bytomianie nie ma już szans na awans do fazy play-off.

W najbliższą sobotę, 13 maja w hali TTS Polonii Bytom przy ul. Nickla 143a w Bytomiu o godzinie 11:00 zapraszamy kibiców na Turniej  Półfinałowy Drużynowego Pucharu Polski Mężczyzn. W imprezie zagrają - 3S Polonia Bytom, LZS VICTORIA Chróścice, UKS DWUNASTKA Wrocław oraz ZKS MAZEL Zielona Góra.
pp13.png

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.