Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 czerwca 2017, Wanda, Józef, Albin

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

W Bytomiu powstanie nowa hala tenisowa!

Prawie 3,7 mln zł będzie kosztowała nowa hala tenisowa, która jeszcze w tym roku ma powstać na kortach przy ul. Tarnogórskiej. Inwestycję realizowaną przez Górnik Bytom dofinansuje wspólnie gmina Bytom oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki, które łącznie przekazały w formie dotacji prawie 3 mln zł.

Przyłącz się do akcji Honorowy Dawca Energii Fortum

Już po raz piąty nasze miasto przyłączyło się do akcji Honorowy Dawca Energii Fortum. W tym roku zbieramy kilowatogodziny dla Polskiego Związku Niewidomych – Koło w Bytomiu. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, w której możemy nie tylko zadbać o swoją kondycję fizyczną, ale pomóc potrzebującym.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Ostatnie mecze tenisistów

Ostatnie mecze tenisistów Data publikacji: 11 maja 201712 i 15 maja tenisiści 3S Polonii Bytom zagrają ostatnie mecze rundy zasadniczej superligi sezonu 2016/2017. Przypomnijmy, że po 20. kolejkach Poloniści zajmują dopiero 9. miejsce w tabeli. Z kolei 13 maja zapraszamy kibiców na półfinał Pucharu Polski.

12 maja o 18.00 w Hali na Skarpie nasi tenisiści podejmą zespół KST ENERGA - MANEKIN Toruń, który spadł do I ligi. Z kolei 15 maja, również o 18.00, niebiesko-czerwoni zagrają z drużyną PKS Kolping Jarosław, która podobnie jak bytomianie nie ma już szans na awans do fazy play-off.

W najbliższą sobotę, 13 maja w hali TTS Polonii Bytom przy ul. Nickla 143a w Bytomiu o godzinie 11:00 zapraszamy kibiców na Turniej  Półfinałowy Drużynowego Pucharu Polski Mężczyzn. W imprezie zagrają - 3S Polonia Bytom, LZS VICTORIA Chróścice, UKS DWUNASTKA Wrocław oraz ZKS MAZEL Zielona Góra.
pp13.png

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.