Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Plenerowe lodowisko otwarte

Dobra informacja dla miłośników jazdy na łyżwach. Plenerowe lodowisko na pl. Sobieskiego jest już otwarte. Godzina na tafli kosztuje tylko 3 zł.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Data publikacji: 30 stycznia 2014Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Rozwijająca się infrastruktura sportowa Bytomia pozwala aktywnie spędzić wolne chwile na nowych salach i na wielofunkcyjnych boiskach, a czas trenerów poświęcony młodzieży nie raz już zaowocował wyłowieniem talentów przyszłych sportowych gwiazd, które reprezentują nasz kraj na międzynarodowych arenach.

Jeśli kierujesz się dewizą: „W zdrowym ciele, zdrowy duch”, skorzystaj ze sportowej oferty Bytomia. Dla miłośników zimowych szaleństw doskonałym miejscem aktywnej rozrywki jest całoroczne centrum narciarskie Dolomity Sportowa Dolina w Bytomiu – Suchej Górze, dla zapalonych łyżwiarzy do dyspozycji jest lodowisko sztuczne, a w okresie zimowym - lodowisko na pl. Jana III Sobieskiego. W lecie czekają korty tenisowe, odkryta pływalnia oraz wielofunkcyjne boiska sportowe, zaś przez cały rok hala "Na Skarpie" w Bytomiu - Szombierkach.

ZAPRASZAMY NA NASZE OBIEKTY I IMPREZY!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu
ul. Parkowa 1
41-902 Bytom

tel.: 32 281 27 70
fax: 32 720 65 75

                  


Autor:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.