Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 marca 2018, Gertruda, Patryk, Zbigniew

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Data publikacji: 30 stycznia 2014Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Rozwijająca się infrastruktura sportowa Bytomia pozwala aktywnie spędzić wolne chwile na nowych salach i na wielofunkcyjnych boiskach, a czas trenerów poświęcony młodzieży nie raz już zaowocował wyłowieniem talentów przyszłych sportowych gwiazd, które reprezentują nasz kraj na międzynarodowych arenach.

Jeśli kierujesz się dewizą: „W zdrowym ciele, zdrowy duch”, skorzystaj ze sportowej oferty Bytomia. Dla miłośników zimowych szaleństw doskonałym miejscem aktywnej rozrywki jest całoroczne centrum narciarskie Dolomity Sportowa Dolina w Bytomiu – Suchej Górze, dla zapalonych łyżwiarzy do dyspozycji jest lodowisko sztuczne, a w okresie zimowym - lodowisko na pl. Jana III Sobieskiego. W lecie czekają korty tenisowe, odkryta pływalnia oraz wielofunkcyjne boiska sportowe, zaś przez cały rok hala "Na Skarpie" w Bytomiu - Szombierkach.

ZAPRASZAMY NA NASZE OBIEKTY I IMPREZY!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu
ul. Parkowa 1
41-902 Bytom

tel.: 32 281 27 70
fax: 32 720 65 75

                  


Autor:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.