Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 grudnia 2018, Laura, Boguslaw, Gracjan

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Osłabiona Polonia przegrała z beniaminkiem

Osłabiona Polonia przegrała z beniaminkiem Data publikacji: 19 grudnia 2013Mecz dobrze rozpoczęli nasi tenisiści. W pojedynku otwarcia Tomas Konecny pokonał Szymona Malickiego 3:1. Niestety kolejne partie meczu wygrywali już goście, a Vrablik dwukrotnie pokonał naszych graczy: Radka Mrkvicke i Tomasa Konecnego.

Wczorajszy mecz kończył pierwszą rundę rozgrywek superligi. Po 9. kolejkach bytomianie mają na koncie 11 punktów i zajmują 6. miejsce w tabeli.


Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.