Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Plenerowe lodowisko otwarte

Dobra informacja dla miłośników jazdy na łyżwach. Plenerowe lodowisko na pl. Sobieskiego jest już otwarte. Godzina na tafli kosztuje tylko 3 zł.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Orlik 2012

Orlik 2012 Data publikacji: 12 grudnia 2013Obiekt czynny jest w godzinach: 8.00 - 22.00

ul. Chorzowska 28H

41-902 Bytom

e-mail: orlik(at)osir.bytom.pl

 

Rezerwacji dokonujemy osobiście u pracownika obiektu.

 

Zasady rezerwacji boiska na obiekcie

Kompleks sportowy „Moje boisko – Orlik 2012”

1. Rezerwacji boiska może dokonywać grupa 12 osób, nie częściej niż  raz w tygodniu (w przypadku kiedy w tym samym czasie chcą korzystać 2 grupy zarezerwować można tylko co 2 tydzień)

2. Czas jednostkowy rezerwacji to maksymalnie 1,5 h. 

3. Przy rezerwacji boiska prosimy o osobistą obecność na obiekcie i dokonanie wpisu w kalendarzu / harmonogramie. 

4. Pierwszeństwo w rezerwacji boiska ma trener środowiskowy prowadzący zajęcia z grupami młodzieżowymi. 

5. Każdy piątek ustala się dniem otwartym dla dzieci tzn. rezerwacja boiska jest możliwa od godz. 20:00. 

6. Nie rezerwujemy boiska dla klubów sportowych. 

7. Istnieje możliwość uzyskania rezerwacji stałej, ale tylko pod warunkiem korzystania z boiska raz  w tygodniu, po uzgodnieniu z trenerem środowiskowym oraz pracownikami obsługi obiektu (jeśli nie ma więcej niż 2 grup chcących dokonać rezerwacji w tym samym czasie).

8. Osoby pełnoletnie proszone są o korzystanie i wynajmowanie boiska w dniach roboczych w godzinach 19:00 – 22:00.

9. Rezerwacji można dokonywać w tygodniu od poniedziałku do niedzieli na bieżący tydzień osobiście na Kompleksie Sportowym ORLIK  u pracownika, gdzie znajduje się harmonogram rezerwacji. 

10. W czasie wakacji szkolnych tj. lipiec oraz sierpień nie dokonujemy rezerwacji, pierwszeństwo z korzystania z obiektu mają dzieci. Jedynym możliwym terminem rezerwacji jest godz. 20:00 do 21:30  od poniedziałku do niedzieli.

11. Jeżeli grupa, która zarezerwowała i wpisała się do harmonogramu boiska dwukrotnie nie skorzysta (nie przyjdzie a jest zapisana) w podanym przez siebie terminie nie zostanie więcej zapisywana i rezerwacja dla nich nie będzie dokonywana.

12. Osobami uprawnionymi do dokonywania zapisów oraz zmian w harmonogramie wykorzystania obiektu są pracownicy Kompleksu Sportowego „Moje boisko – Orlik 2012”.

 

Zatwierdził:

Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bytomiu

mgr Adam Stromidło

 Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.