Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 października 2018, Halki, Filipa, Przybyslawa

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Orlik 2012

Orlik 2012 Data publikacji: 12 grudnia 2013Obiekt czynny jest w godzinach: 8.00 - 22.00

ul. Chorzowska 28H

41-902 Bytom

e-mail: orlik(at)osir.bytom.pl

 

Rezerwacji dokonujemy osobiście u pracownika obiektu.

 

Zasady rezerwacji boiska na obiekcie

Kompleks sportowy „Moje boisko – Orlik 2012”

1. Rezerwacji boiska może dokonywać grupa 12 osób, nie częściej niż  raz w tygodniu (w przypadku kiedy w tym samym czasie chcą korzystać 2 grupy zarezerwować można tylko co 2 tydzień)

2. Czas jednostkowy rezerwacji to maksymalnie 1,5 h. 

3. Przy rezerwacji boiska prosimy o osobistą obecność na obiekcie i dokonanie wpisu w kalendarzu / harmonogramie. 

4. Pierwszeństwo w rezerwacji boiska ma trener środowiskowy prowadzący zajęcia z grupami młodzieżowymi. 

5. Każdy piątek ustala się dniem otwartym dla dzieci tzn. rezerwacja boiska jest możliwa od godz. 20:00. 

6. Nie rezerwujemy boiska dla klubów sportowych. 

7. Istnieje możliwość uzyskania rezerwacji stałej, ale tylko pod warunkiem korzystania z boiska raz  w tygodniu, po uzgodnieniu z trenerem środowiskowym oraz pracownikami obsługi obiektu (jeśli nie ma więcej niż 2 grup chcących dokonać rezerwacji w tym samym czasie).

8. Osoby pełnoletnie proszone są o korzystanie i wynajmowanie boiska w dniach roboczych w godzinach 19:00 – 22:00.

9. Rezerwacji można dokonywać w tygodniu od poniedziałku do niedzieli na bieżący tydzień osobiście na Kompleksie Sportowym ORLIK  u pracownika, gdzie znajduje się harmonogram rezerwacji. 

10. W czasie wakacji szkolnych tj. lipiec oraz sierpień nie dokonujemy rezerwacji, pierwszeństwo z korzystania z obiektu mają dzieci. Jedynym możliwym terminem rezerwacji jest godz. 20:00 do 21:30  od poniedziałku do niedzieli.

11. Jeżeli grupa, która zarezerwowała i wpisała się do harmonogramu boiska dwukrotnie nie skorzysta (nie przyjdzie a jest zapisana) w podanym przez siebie terminie nie zostanie więcej zapisywana i rezerwacja dla nich nie będzie dokonywana.

12. Osobami uprawnionymi do dokonywania zapisów oraz zmian w harmonogramie wykorzystania obiektu są pracownicy Kompleksu Sportowego „Moje boisko – Orlik 2012”.

 

Zatwierdził:

Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bytomiu

mgr Adam Stromidło

 Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.